פרויקטים נוכחיים

הקמת אתרי אינטרנט לקואליציית "ליבי במזרח" וקבוצת "שחור לבן" בשיתוף עם עמותת אחותי

פרויקט הקמת אתר האינטרנט לקואלציית "ליבי במזרח" וקבוצת "שחור לבן"  נוצר דרך חיבור עם עמותת "אחותי" המסייעת לקבוצות נשים בחברה הישראלית לממש את עצמן כלכלית ותרבותית ומסייעת לחיזוק קואופרטיבים של נשים שאינן נמצאות בהגמוניה החברתית.

 
ליבי במזרח הינה קואליציה להקצאה שוויונית של משאבי התרבות בישראל. משימות הקואליציה:
• לפעול למען העצמתה וביסוסה של התרבות המזרחית בישראל, מתן במה לנשות/אנשי תרבות, אמנים ואמניות הפועלים במרחב העשייה המזרחי ולמתן ביטוי הולם למגוון התרבותיות הפועלות במרחב התרבות והאמנות בישראל.

• לחשוף את יחסי הכוח המשמרים את הריבוד האתני-תרבותי-מעמדי במרחב התרבותי בכלל, ובמרחב האמנותי בפרט, כמו גם את האפליה המתמשכת כלפי תרבותיות לא הגמוניות בישראל, בכל הנוגע לחלוקה של משאבים ותקציבים.

• לפעול כנגד מדיניות ההקצאה הלא שוויונית של משאבי התרבות והאמנות בישראל ולפעול לקידום מדיניות ציבורית שוויונית שתתבטא בחלוקה מחדש של עוגת המשאבים בתחום זה
 
 
הקמת אתר לפרויקט שחור על לבן
מאבק בגזענות וסקסיזם מנקודת מבט פמיניסטית רב אתנית ורב לאומית , מדובר בארבע קבוצות נשים שונות.
 
עמותת "אחותי" המפעילה את קואליציית "ליבי במזרח" וקבוצת "שחור לבן"  הביעה צורך בבניית אתר אינטרנט לקידום ושיווק פעילות הקבוצות. אפיון והגדרת צרכי האתר נעשו במשותף עם נשות הקבוצות והסטודנטים מהמחלקה לטכנולוגיות למידה, מדעי המחשב ותקשורת חזותית.
 
 
בסיום בפרויקט עומדים לרשות העמותה 2 אתר יאינטרנט אשר ייצגו בגאווה את פעילותן של שתי הקבוצות.
 
בפרויקט השתתפו סטודנטים מהפקולטה לטכנולוגיות למידה
                                                   תקשורת חזותית
                                                   מדעי המחשב
 
מנחה:   אפרת בן יהודה, הפקולטה לעיצוב
ריכוז הפרויקט: טטיאנה רחמנוב