פרויקטים נוכחיים

פרויקט הקמת אתר האינטרנט לקואלציית "ליבי במזרח" וקבוצת "שחור לבן" נוצר דרך חיבור עם עמותת "אחותי" המסייעת לקבוצות נשים בחברה הישראלית לממש את עצמן כלכלית ותרבותית ומסייעת לחיזוק קואופרטיבים של נשים שאינן נמצאות בהגמוניה החברתית.
הפרויקט הינו פרי שיתוף פעולה עם ארגון "מהנדסים ללא גבולות", הקמת מערך אנרגיה חלופית ומתקני מחזור בבית ספר "אפאק" במזרח ירושלים. ביה"ס שואף לגרום לשינויים בהתנהגות של קהילת ביה"ס (תלמידים, הורים, מורים והנהלה) כך ששיקול איכות הסביבה לא יהיה סיסמה אלא יהיה חלק מסדר היום של הקהילה.
עיצוב ופיתוח מוצר בשיתוף עם עמותת "שכולו טוב" המשלבת אנשים המתמודדים עם נכות נפשית, בקהילה. העמותה מפעילה יוזמות חברתיות חדשניות ומובילות בתחומי התעסוקה והפנאי.
עיצוב ופיתוח מוצרים בשיתוף עם עמותת מילב"ת הפועלות לשיפור איכות החיים ושילובם בחברה של ילדים, מבוגרים וקשישים עם מגבלה ברמת תפקודם באמצעות סביבה טכנולוגית מותאמת
פרויקט "נאמני אשנ"ב" , מטרתו היא שבית הספר יעסוק בנושא גלישה בטוחה ברשת לאורך כל השנה ולא רק בהרצאה בודדת בנושא או ביום אחד בשנה ("היום הלאומי לגלישה בטוחה"). ניהול הפרויקטים מתאפיין בפנייה לבתי הספר, איפיון הבעיה ובניית מערך שנתי.
פיתוח מוצרים אלקטרונים בשיתוף עמותת מילב"ת אשר פועלת לשיפור איכות החיים ושילובת בחברה של ילדים, מבוגרים וקשישים עם מגבלה ברמת תפקודם באמצעות סביבה טכנולוגית מותאמת.
בניית ריקשה בשכונת ניצנה, בת ים. הקבוצה כבר נפגשה בשכונה והחלה בפעילות.בניית ריקשה בשכונת ניצנה, בת ים.