כתבות ואירועים

כתבות ואירועים

יום עיון בנושא "מיתוג אישי", תכנית הנבחרות

החלק השלישי והאחרון של תכנית הנבחרות מתמקד בסדנאות במגוון תחומי קריירה ותעסוקה. המטרה של סמסטר זה להכין את הסטודנטיות בתכנית בצורה מיטבית לעולם התעסוקה, לרכוש כלים ומיומנויות חשובות אשר ישמשו אותן בתכנון קריירה רגע לפני שהן מסיימות את התואר.

 

 

כחלק מסט הכלים לסמסטר זה התקיים יום עיון בנושא מיתוג אישי.
את הבוקר פתחנו בסדנת מיתוג אישי עם אפרת פנגיזון, סמנכ"לית שיווק של חברת mindspace ומומחית במיתוג אישי בסדנה אפרת שתפה את הסטודנטיות ברזי המיתוג האישי, הדריכה אותן בצעדים הראשונים ליצירת המותג שלהן, בדרכים להכין את הקרקע מבעוד מועד לוודא שבמקביל להתפתחות המקצועית שלהן, הן תלמדנה לייצר מותג אישי שילווה אותן וישקף את המומחיות שלהן. ונתנה טיפים מעשיים שיסייעו בתהליך מציאת התפקיד הבא.

 

יום עיון מיתוג אישי

 

המשכנו לסדנת לינקדיאן עם יוליה ריינשמידט, מומחית לינקדיאן, בהרצאה יוליה שוחחה על חשיבותה של הרשת החברתית למציאת עבודה, לימדה את הסטודנטיות על תעודת הזהות שלהן בלינקדיאן, כיצד להיחשף לכל ההזדמנויות שמתעדכנות בלינקדאין מדי יום וכיצד לבנות רשת חזקה של קשרים אישיים בלינקדאין. וכיצד עוקבים אחרי הזדמנויות העבודה שמתפרסמות בלינקדאין מדי יום.

 

סדנת לינקדאין

 

סגרנו את היום עם סדנת מיתוג ויזואלי בסמרטפון, עם עדי יחידי, צלמת מקצועית ומרצה לצילום. עדי שוחחה עם הסטודנטיות על חשיבות הנראות והמיתוג שלהן ברשתות חברתיות ונתנה טיפים לצילום מקצועי באמצעות הסמארטפון. לאחר ההדרכה יצרנו סט צילום וכל סטודנטית צולמה ע"י עדי וקיבלה סט של תמונות מקצועיות שישמו אותן למיתוג ומיצוב ברשתות חברתיות.
 

סדנת צילום

 

סדנת צילום

 

סדנת צילום

 

פורסם: 08/01/2020