סיפורי סגל

"זכרי תמיד כמה את חכמה ומוכשרת. תוכלי להיות כל מה שתרצי"
"לממש את היכולות שלך בצורה הטובה ביותר לך ולחברה"
"השיח אינו צריך להתמקד במגדר אלא באופן קבלת ההחלטות וההשלכות שלהן, שהרי בכל בחירה יש ויתור של מי שאני היום ומה שיכולתי להיות".
מרצה לתקשורת חזותית בפקולטה לעיצוב ורכזת תקשורת חזותית ואינטראקטיב בבית הספר ללימודי תעודה
ב- 10 השנים האחרונות מכהנת ד"ר שקד כיו"ר השלוחה הישראלית של הארגון הבינ"ל AVIOS, המגשר בין האקדמיה לתעשייה
עו"ד אורנה (בר-נס) קופלוביץ היא חברת סגל בפקולטה לניהול טכנולוגיה ובמחלקה לטכנולוגיות למידה, יועצת הנשיא לקידום נשים באקדמיה ונציבת מניעת הטרדה מינית. כאשה שמתמודדת עם המורכבות של ניהול משפחה לצד קריירה אקדמית היא שמחה על הזכות וההזדמנות לחולל שינוי בתחום.
מהילדות במוסקבה, דרך חידות ההיגיון של אביה והחיפוש המתמיד אחר משמעות בחיים ועד סיפור העלייה לארץ וההשתלבות בעולם האקדמיה פה. זה סיפורה של ד"ר יוליה קמפנר, ראש המחלקה למדעי המחשב.
ד"ר אילת בוטמן מהמחלקה למדעי המחשב, בשיחה על החשיבות של מדעי המחשב בחיינו, על המחקר שהיא מבצעת, ועל המשפחה שכמעט כולה עוסקת במדעי המחשב.
הן מלוות את הסטודנטים מהיום הראשון שלהם בלימודים ועד לסיום התואר. הן נמצאות שם ברגעים הקשים וגם ברגעים השמחים (כמו בחירת תאריך לחתונה, שמשתלב היטב עם לוח הבחינות), הן כאן תמיד לכל שאלה, בקשה, והצעה. הרכזות מתכוננות ללוות את הבוגרים והמוסמכים בטקס הענקת התארים.
אם אתם רואים במסדרונות בנין 5 אשה אנרגטית, חייכנית וקופצנית, עם מבטא אמריקאי וחיוך גדול על הפנים, אתם בטח רואים לפניכם את ד"ר פרנסין רובינסון. פרנסין הגיעה למכון לפני 7 שנים, וכבר הספיקה לעשות מהפכה בתחום לימודי האנגלית והלימודים הכלליים במכון, ואף לזכות 5 פעמים בתעודת הוקרה על הצטיינותה בהוראה.