חדשות ואירועים

סדנת פיתוח מובייל עבור windows phone 8

 
"היה מסקרן להיחשף לכלי פיתוח שנראה קל ונוח. ההתנסות בסדנא גרמה לי לנסות ולקדם את זה הלאה - להתעמק עם הפיתוח ולעצב אפליקציה משלי."

במסגרת שיתוף פעולה בין המחלקה לטכנולוגיות למידה לבין נציגי מיקרוסופט ישראל, התקיימה סדנא טכנולוגית מעשית בנושא: פיתוח למובייל עבור windows phone 8.
מטרת הסדנא הייתה לחשוף את הסטודנטים לפוטנציאל הטכנולוגי של windows phone 8, מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט לטלפונים חכמים.

תומר שיינמן (מרצה מטעם "קבוצת סלע", ארכיטקט מערכת ומנהל צוות פיתוח בתשתיות NET) :
"הסדנא חשפה בפני הסטודנטים כלים ,שיטות ,קוד ודוגמאות רבות שיעזרו להם להתחיל ולפתח על גבי הפלטפורמה הזו. קורס פיתוח שכזה אמור לקחת מספר ימים, כך שאני מקווה שהסדנא נתנה להם טעימה וגירתה אותם להמשיך ללמוד את החומר באופן עצמאי.
הסטודנטים יכולים להשתמש בכלי הפיתוח ובדוגמאות המוכנות, אולי אפילו לפתח אפליקציות שיעלו לחנות המקוונת של מיקרוסופט, או להשתתף בתחרויות ארציות או בינ"ל של פיתוחים סלולריים.
כל הגישה הלימודית במכון מאוד מיוחדת ואני חושב שהיא חלוצה בתחומה בארץ. זה מתבטא בפרטים הגדולים כמו בקטנים : החל מרמת המרצים שמשתתפים באופן פעיל בהרצאה ומעירים הערות פדגוגיות ועד רמת הכבל רשת שהוכן מראש."
 
סדנת מובייל

דן כהן- וקס, מרצה הקורס : " הסדנא התקיימה כמפגש העשרה במסגרת קורס תכנות המועבר בשנה ב'. מטרתנו הייתה להכיר לסטודנטים כלי פיתוח רלוונטיים לקראת עיצובם ופיתוחם האפשרי של יישומים טכנולוגיים ניידים, תומכי הדרכה ולמידה."

הדס בז'ה, סטודנטית שנה ב' במחלקה לטכנולוגיות למידה.