חדשות ואירועים

הקורונה הוכיחה שניתן ללמוד, ללמד, להשתתף בכנסים ואפילו לבלות יחד מרחוק

 

הכנס השמיני לטכנולוגיות למידה מבית הפקולטה לטכנולוגיות למידה ב-HIT, נערך השנה במתכונת מקוונת. בכנס לקחו חלק כ-600 אנשי למידה והדרכה בשוק הישראלי לצד דוברים מהתעשייה והאקדמיה בארץ ובעולם.

 

 

דקנית הפקולטה, פרופ' גילה קורץ, הדגישה כי הקורונה הוכיחה שניתן ללמוד, ללמד, להשתתף בכנסים ואפילו לבלות יחד מרחוק, אך עדיין הקשר האנושי הבלתי מתווך חשוב ואנחנו מקווים ששנה הבאה נחזור לכנס במקפוס.

 

 

הכנס כלל שתי הרצאות מליאה: ד"ר נועם פינהולץ שהרצה על "איך לתקשר בעולם מבודד", ודונלד טיילור, אחד הדוברים המובילים בעולם בתחום הלמידה הארגונית, הרצה מאנגליה על מגמות בעולם הלמידה 2021 בדגש השוק הישראלי בהשוואה לעולמי.

 

 

12 מרצים נוספים לקחו חלק בהרצאות קצרות בנות 30 דק' כל אחת. בהרצאות הוצגו כלים, שיטות ומודלים לתכנון ופיתוח חוויות למידה במגוון אמצעים. בין היתר דובר על אסטרטגיות למידה בארגונים, למידה היברידית, קידום יצירתיות, חווית משתמש, הדרכת לקוחות וכלים כיצד לנהל ולעצב חווית למידה.
 

לאתר הכנס והתכנית המלאה

 

את הכנס סגר פאנל בהשתתפות הקהל, בו לקחו חלק 4 דוברים דוברים ובינהם אליוט מאיוסי, מהמובילים בתחום הלמידה הארגונית בעולם, אשר הציגו את התובנות מהשנה החולפת וההשלכות של משבר הקורונה על הלמידה בעתיד.

בנוסף, זו הפעם הראשונה בכנס בה נערכה תחרות הוקרה על מצוינות בלמידה דיגיטלית בה הוגשו 29 פרויקטים על ידי חברות מובילות בתעשייה. ארגון הג'וינט זכה במקום הראשון עם הפרויקט: "בא לי דיגיטל" (פורטל מקוון המאפשר התאמת כלי דיגיטלי לצורך ארגוני). במקום השני והמכובד זכתה קופת חולים כללית עם הפרויקט: הכשרה היברידית מבוססת Coaching LXP של חברת MYQEST ובמקום השלישי זכו מקיף ח' אשדוד עם הפרויקט: חדר אימרסיבי.

 

להתרשמות מהפרויקטים

 

 

פורסם: 06/06/2021