חדשות ואירועים

המחלקה לטכנולוגיות למידה מארחת כנס ללמידה ופיתוח ארגוני בארגונים פיננסיים

המחלקה לטכנולוגיות למידה מארחת כנס למידה ופיתוח ארגוני של חברת מתודיקה. קהל היעד של הכנס הוא אנשי למידה ופיתוח ארגוני בארגונים פיננסיים, אשר במהלך הכנס ידונו בסוגיות מעשיות מעולם העיסוק שלהם, כגון: סוגיות בלמידה בכתה, סוגיות בלמידה בסביבת העבודה, הטמעת רגולציה, "תפקידם קשים – מיומנויות רכות", הערכת אפקטיביות ומיפוי ידע ושמירת מקצועיות עובדים לאורך זמן. 23 ביוני 09:00. למוזמנים בלבד.
 

23 ביוני 2015 | שעה 09:00 | אודיטוריום 400 בניין 8גדעון זילר, מחברת מתודיקה המארגנת את הכנס: "מפגש העמיתים L&D FINANACE נולד בעקבות צורך, שהעלו מומחי הדרכה במגזר הפיננסי, לאפשר למנהלים ולעובדים במחלקות ההדרכה ללמוד עם מי שעוסקים ומתחבטים בסוגיות ודילמות דומות. מטרת היום להבנות פורום עמיתים שבו ישתתפו מנהלים, מדריכים, מפתחי למידה, אנשי טכנולוגיות למידה, מנחים ויועצים".
 
"במפגש ישתפו העמיתים בפרויקטים מרכזיים המתרחשים בארגונים שלהם, ויעלו נושאים לדיון כמו: סוגיות בלמידה בכתה, סוגיות בלמידה בסביבת העבודה, הטמעת רגולציה, "תפקידם קשים – מיומנויות רכות", הערכת אפקטיביות ומיפוי ידע, שמירת מקצועיות עובדים לאורך זמן ועוד. המפגש גם יכלול שולחנות עגולים עם מנהלי הדרכה והרצאות של אור ברנט מ"משחק החיים" וגדעון זילר ממתודיקה".

"ועדת ההיגוי של הכנס בחרה ב HIT מכון טכנולוגי חולון לארח את הכנס מתוך הדגשת המחויבות של קהילת ההדרכה לישראל למוסד האקדמי בו חיה המחלקה לטכנולוגיות למידה, מחלקה המכשיר עשרות עובדים כל שנה המשתלבים בתעשיית הלמידה הארגונית. אין ספק ש HIT הוא המקום המזוהה ביותר עם לימודים מעשיים בתחום טכנולוגיות למידה המכוונים להשתלבות יישומית בשוק העבודה".