חדשות ואירועים

גיא בן דב, מנהל הפיתוח והשיווק של "שידוני" עולם וירטואלי לילדים, התארח במחלקה לטכנולוגיות למידה


גיא בן דב, ממייסדי חברת דאבל פיוז'ן, המתמחה בפרסום בתוך משחקי מחשב, ומנהל השיווק והפיתוח של הסטארט אפ "שידוני" עולם וירטואלי לילדים, התארח בקורס משחקים ועולמות וירטואליים ללמידה, המתקיים במסגרת המחלקה לטכנולוגיות למידה במכון.


במפגש סקר בן דב את העולמות הוירטואליים והמנגנונים שמשמשים ליצירת חווית משתמש, כמו גם את הבסיס הטכנולוגי והעסקי המשמש בפיתוחם. בן דב הציג את מיזם הסטארט אפ "ג'רניז", משחק מסעות אינטרנטי מרובה משתתפים שמיועד לבני נוער ומבוגרים.


גולת הכותרת של המפגש הייתה הצגת "שידוני" עולם וירטואלי לילדים, מבוסס הטכנולוגיה החדשה SilverLight מבית מיקרוסופט, שמזמן לילדים ליצור דמויות, חיות, אוכל ואובייקטים שמתעוררים לחיים בעולם הווירטואלי.


ד"ר חנן גזית, מרצה הקורס משחקים ועולמות וירטואליים ללמידה, מוסיף כי HIT המכון הטכנולוגי חולון אף מתכונן לארח בארץ את הכנס הבינלאומי לעולמות וירטואליים SLACTIONS. הכנס, שמתוכנן להתקיים בספטמבר 2009, יתקיים בעולם הוירטואלי סקנד לייף.

הכנס יעסוק בעולמות וירטואליים לצורכי הדרכה, אימון, חינוך, עסקים ובידור. במסגרת האירוח במכון מתוכנן להתקיים הפנינג בעולמות וירטואליים המיועד לקהל הרחב, שבמסגרתו יוכלו חברות מסחריות, יזמים וסטודנטים להציג את הפיתוחים שלהם בתחום.