כתבות ואירועים

כתבות ואירועים

ערב הצגת פרויקטים חברתיים למען הקהילה של תכנית "הנבחרות"

 

 

הפרויקט החברתי מהווה את גולת הכותרת של תוכנית "הנבחרות". כהכנה אליו עברו הסטודנטיות קורס יזמות חברתית בהובלתו של ד"ר אבשלום אדרת. במהלך הקורס קיבלו הסטודנטיות כלים מעשיים ביזמות, ארגון וניהול פרויקטים חברתיים. הן פיתחו את היכולת שלהן לרתום מתנדבים לפרויקטים ולהתגבר על אתגרים במהלך מימוש הפרויקט.

 

את הכלים והמיומנויות שרכשו בקורס, יישמו הסטודנטיות במגוון פרויקטים ביניהם, יזמות למען הגיל השלישי, איכות הסביבה, התנדבות עם חולים סופניים, ספורט ותזונה, סיוע בשיפור השפה העברית לעולים חדשים, הפנינג ויום סדנאות לנשים חולות ומחלימות מסרטן, סיוע לעמותות בגיוס כספים ועוד.

 

 

 

 

"העבודה על הפרויקט מאפשרת לסטודנטיות לתרגל מיומנויות שונות הדרושות למנהיגות בתעשייה, כמו הובלה של רעיון והפיכתו לבר מימוש, גיוס אנשים נוספים יוזמה, ניהול, התמודדות עם אתגרי ביצוע ועוד. זאת בנוסף להתמודדות האישית הייחודית של כל אחת מהן, למשל, חיזוק היכולת לעמוד מול קהל, או היכולת להוציא רעיון לפועל, להתמודד עם עבודת צוות ושלל כישורים שיועיל להן גם בהמשך" אומרת עו"ד אורנה קופלוביץ, יועצת הנשיא להוגנות מגדרית ויוזמת תוכנית הנבחרות.

 

 

 

 

במהלך הערב האזינו הסטודנטיות להרצאה מפי סמנכ"ל השיווק של המכון, תמר שמואלי, אשר סיפרה על פעילויות ההתנדבות הרבות שלה בהרצאה מעוררת השראה.

 

 

לצפייה בפרויקטים >>

 

פורסם: 11/11/2019