כתבות ואירועים

כתבות ואירועים

קול קורא להשתתפות בתערוכת צילומים - "נשים רואות נשים" ב HITיום האישה הבינלאומי חל ב 8 למרץ. יום האישה מהווה נקודת ציון מרכזית בתהליך מתמשך השם דגש על הטמעת החשיבה המגדרית, העלאת המודעות למעמד האישה ופעילות לשוויון והוגנות מגדרית.
 
נשים מצלמות נשים

לרגל יום האישה השנה נקיים תערוכת צילומים תחת הכותרת "נשים רואות נשים". התערוכה תשקף את המבט הנשי על מגוון היבטיו הייחודיים. נשים מצלמות אחרת, מסתכלות אחרת, במיוחד כאשר הן מצלמות נשים, נוצר שיח נשי, שפה משותפת ללא מילים. צילום כזה יכול ליצור מפגש מחודש עם עצמך, אינטימי, אוהב, מעריך ועמוק, זהו מבט שעשוי להיות רך ומכיל ובו-זמנית גם מלא עוצמה והאדרה, מבט המשקף יכולות, תעצומות נפש, מנהיגות, עושר פנימי ויכולת לחולל שינוי.

נשות מכון יקרות, ספריית המכון ויועצת הנשיא לקידום נשים במכון מזמינות אותך, מרצה, חברת סגל מנהלי, סטודנטית, לצלם אישה אחרת במכון. אישה אותה את מעריכה, מכבדת, אוהבת, רואה מקור להשראה...אישה שעובדת לצידך, קולגה, שותפה, סטודנטית או מורה, מנהלת או עובדת. אישה המייצגת הכרות רבת שנים או רגע חולף בתוך שיגרת היום-יום. באמצעות התכתבות זו בין אישה לרעותה אנו רואות הזדמנות להציג את המבט הנשי הייחודי.

צילום או מספר צילומים, (עד גודל 1Mb) יש לשלוח למנהלת הספרייה גב' מיכל חיל michalch@hit.ac.il עד ליום 30.01.17. הצילומים יכולים להיות בסגנונות שונים ומגוונים (בשחור לבן, בצבע, אומנותיים, פורטרטים, סביבות צילום שונות, ככל העולה על רוחכן).
לכל צילום נבקש שתצרפי טקסט קצר (3-4 משפטים לכל היותר) המתאר את נושא הצילום.

לצלמות שתצלומיהן יבחרו לתצוגה בתערוכה תישלח אינפורמציה נוספת באמצעות המייל ובקשה להעברת הקובץ בפורמט איכותי להדפסה.