כתבות ואירועים

כתבות ואירועים

יום עיון לעמותת "נירים בשכונות"

בפרויקט הסיום שלהן בתכנית הנבחרות בחרו הסטודנטיות, שיר מסד ושיר דייקן מהפקולטה לטכנולוגיות למידה לתרום מהידע והכישורים שלהן להעביר יום עיון לעמותת "נירים בשכונות", בנושא פיתוח הרצאות ובניית מצגות.

 

 

 

עמותת נירים בשכונות היא עמותה שמסייעת לבני נוער בקצה רצף הסיכון. כחלק מעבודת צוות העמותה הם נדרשים להעביר הכשרות, פרזנטציות לגיוס תורמים ופרזנטציות ליצירת שיתופי פעולה (עיריות, מועצות מקומיות ועוד). לאחרונה החלה העמותה להפעיל קבוצות לנערות. יום העיון יצא לפועל בעזרת הקשר שנוצר עם מנהלת תחום הנערות בעמותה.

 

 

שיר מסד:

"במסגרת הפרויקט שלנו בתוכנית הנבחרות העברנו יום עיון לעמותת "נירים בשכונות", בנושא פיתוח הרצאות ובניית מצגות. 
שתינו מסיימות בימים אלו את התואר הראשון בטכנולוגיות למידה ושתינו עוסקות כבר מספר שנים בתחום פיתוח למידה והדרכה, עמידה מול קהל ובניית הרצאות כשכירות וכעצמאיות. 

חיפשנו פרויקט שיוכל להביא את הכישורים שלנו למיזם ללא כוונות רווח, ובכך לעזור לו לגדול ולצמוח. בנוסך היה לנו חשוב לתרום למיזם שעוסק בהעצמת נשים". 

 

 

שיר דייקן:

"הגעתי להעביר את הסדנה עם הרבה חששות, איך יקבלו אותנו אנשי העמותה? אם הכלים שבאנו ללמד באמת יעניינו אותם? והאם ההרצאה שלנו תחדש ותלמד אותם מיומנויות חדשות? אבל מהרגע הראשון שהגענו היה חיבור מיידי לקבוצה. 
הצורך של המנהלים ליצור הרצאה אחידה על העמותה התחבר בדיוק לסדנה הראשונה שהעברנו, יחד הצלחנו ליצור מסר חזק ושימושי להרצאות הבאות.  גם כשהעברנו את סדנת הפאוור פויינט הייתה תחושת התלהבות בקבוצה והרגשתי שהמנהלים רוצים לדעת עוד".

 

 

משובים שהתקבלו ממשתתפות הסדנא:

"היה מעולה, מרגיש לי שיחסוך לי המון זמן בעתיד! הייתן נהדרות, החלוקה בינכן הייתה נהדרת ולא תמיד פשוט להנחות בזוג. ממש תודה על הסובלנות, זה כלי מדהים שחייב לעבור הלאה! סדנה מצוינית"

"תודה רבה, לרוב אני מגיעה להכשרות כאלה בתחושה שאין לי מה ללמוד עוד, הצלחתן להעשיר אותי, היה מעולה ומועיל, תודה!"

 

 

פורסם: 11/07/2019