סיפורי סטודנטיות

נורית חיים - מצטיינת דקאן

שנה ג', הפקולטה לטכנולוגיות למידה.

עיסוק נוכחי
מנהלת הדרכה בחברת איתוראן .
אמא לילדה בת 10.

הבחירה בתואר ראשון
בחרתי בתחום של שילוב טכנולוגיות בתהליכי למידה כי לשם מתקדם עולם הלמידה בארגונים וחשוב לי מאד להתפתח ולהתקדם בתחום ולרכוש כלים ומיומנויות מתקדמים וחדשניים בהם משתמשים כיום.

שמעתי על התואר במסגרת עבודה עם חברת "מתודיקה" שהגיעה לאיתוראן לצורך מתן שירותי מיקור חוץ של פיתוח למידה מתוקשבת בחברה. דרכם הכרתי את התחום של לומדות וניתוח מרכיבי תפקיד ליצירת תהליכי הכשרה אפקטיביים והחלטתי לברר על לימודים במכון הטכנולוגי המוכר מאד בתחום זה.
 

הבחירה ללמוד ב HIT
במהלך הלימודים, במסלול הגמיש, המיועד לסטודנטים המשלבים עבודה עם לימודים. זכיתי לשמחתי, ללמוד בחברת אנשים שונים ומגוונים, מיוחדים, יצירתיים ומוכשרים המגיעים ממגוון תחומי עיסוק, כך שרכשתי הרבה חברים חדשים ולמדתי מהם רבות.

בלימודים אנו עובדים הרבה על פרויקטים המתנהלים בצוותים, כך שלומדים הרבה על מיומנויות של ניהול זמן, עבודה יעילה ונכונה בצוות. במהלך הלימודים נחשפתי לפרויקטים חברתיים רבים כמו "תכנית משכילה" אליה נבחרתי, שהיא תכנית מלגות לסטודנטיות אימהות חד-הוריות של קרן רש"י, תוכנית מיוחדת ומאד מקדמת ותומכת, בניהולו של שלומי אריה ושל הרכזת הדר וקנין.

כמו כן אני משתתפת בתכנית שפותחה כאן במכון ונקראת מנטורHIT , אליה הצטרפתי לאחרונה ואני מתרגשת לקחת בה חלק ולראות לאן היא תתפתח.

תוכניות לעתיד
במהלך השנה האחרונה במסגרת קורס "סמינר הדרכה בארגונים" שמרכז ד"ר ערן גל, אנחנו נחשפים לחברות רבות, ותפקידים מגוונים בעולם ההדרכה בארגונים כך שיש הרבה אפשרויות פתוחות, עוד לא החלטתי....