חדשות

מפגש מיחשוב לביש - Wearables - קמפוס GOOGLE

 
המפגש יציג את עבודותיהם של הסטודנטים בקורס "ניהול תהליכי עיצוב וחדשנות", הנמצאים כרגע בשנה השניה ללימודי תואר שני בעיצוב משולב. הנושא שנבחר השנה הוא מיחשוב לביש - Wearables ' נושא אקטואלי שלדעת רבים יוביל את ההתקדמות הטכנולוגית בשנים הקרובות.
 
במסגרת הקורס, התלמידים עוברים תהליך של יזמות ופיתוח רעיון עד למוצר, תוך כדי לימוד שלבים מתודיים שיעזרו למיזם שהקימו להבנות ולהתפתח בצורה מושכלת, כך שתהיה ברורה ומסודרת גם לתלמידים וגם למבקר חיצוני, שיכול להיות משקיע, שותף פוטנציאלי וכ"ד.
 
הקורס נועד להקנות למשתתפים ידע בניהול נכון של תהליכים המבוססים על יצירתיות וחדשנות ומלמד את השלבים אותם צריך מנהל התהליך לעבור. כמו כן הקורס מפגיש את הסטודנטים עם מומחים מרקעים שונים המשתפים את הסטודנטים בידע ובנסיון המקצועי של התחום בו הם עוסקים. במסגרת הסימסטר הנוכחי, הוזמנו הסטודנטים להרצות ולהציג את הפרויקטים במפגש בנושא מיחשוב לביש שיתקיים שבוע הבא בגוגל קמפוס תל אביב.
 

על המפגש: המפגש הוא מפגש מקדים לקנס הWearables-  המרתק שיתקיים ב-12.5.14.http://wearabletechisrael.com / 
למפגש מוזמנים חובבי טכנולוגיה ומומחים בתחום ה
wearables  ו ה IOT - internet of things

ובו יתקיימו פרזנטציות של יזמים ואנשי מקצוע שיציגו פרוייקטים ומוצרים מרתקים. המפגש פתוח לקהל הרחב דורש רישום מוקדם: http://www.meetup.com /Wearable-TLV/events/170878352 /

 

 

 

 

חדשות