אורחים בתוכנית

מפות מן הטבע: ייצוגים חזותיים של רשתות תקשורת בקטריאליות

 
"מפות מן הטבע: ייצוגים חזותיים של רשתות תקשורת בקטריאליות"
הרצאת אורח של נורית בר-שי
שתינתן במתכונת וידאו קונפרנס מניו יורק
במסגרת הקולוקוויום של התואר השני בעיצוב משולב
 
נורית בר-שי, אמנית אינטרדיסציפלינרית היוצרת על קו התפר שבין אמנות, מדע וטכנולוגיה, תתארח במסגרת הקולוקוויום של התוכנית לתואר שני בעיצוב משולב.
היא תעביר בווידאו קונפרנס את הרצאתה על "ייצוגים חזותיים של רשתות תקשורת בקטריאליות".
ההרצאה תועבר ביום ג', 3.12.2013, בשעה 16:00, בבניין 7, כיתה 213.
 
צלוחיות של רשתות בקטריאליות
נורית בר-שי, שתעביר ב-3.12.2013 את הרצאתה על "מפות מן הטבע: ייצוגים חזותיים של רשתות תקשורת בקטריאליות" באמצעות וידאו קונפרנס מניו יורק, היא אמנית אינטרדיסציפלינרית, הנמצאת על קו התפר שבין אמנות, מדע וטכנולוגיה. היא יוצרת סרטי וידאו המתבססים על הניסויים המחקריים-היצירתיים שהיא עורכת עם עמיתיה ברשתות תקשורת בקטריאליות הנוצרות בטבע.

עבודותיה הוצגו במוזיאון ברוקלין, ניו יורק; במרכז OK בלינץ שבאוסטריה; בנשיונל ארט סנטר בטוקיו; בגלריית SESI בסאו פאולו, ברזיל; ב-Science Gallery בטריניטי קולג', דבלין; במוזיאון הממלכתי לאמנות עכשווית בסלוניקי שביוון; במוזיאון המדע ע"ש בלומפילד בירושלים; במרכז לאמנות דיגיטלית בישראל; ובמרחב IDEA בקולורדו ספרינגס, ארצות הברית.
 
נורית בר-שי

על מחקריה ועבודותיה הוענקו לה פרסים רבים, ביניהם פרס הצטיינות מיוחד בפסטיבל ארס אלקטרוניקה 2007 בלינץ שבאוסטריה ופרס השופטים בפסטיבל ה-11 של אמנויות המדיה ביפן.
 
הרצאתה של נורית בר-שי תתבסס על מחקריה ועל הפרקטיקות האמנותיות שלה בתחום מערכות התקשורת הבקטריאליות הנוצרות בטבע. את עבודותיה המחקריות-אמנותיות האלה היא עורכת ב-Genspace NYC, מעבדה ביו-טכנית קהילתית ללא מטרות רווח שייסדה בברוקלין, ניו יורק. במעבדה שיתופית זו היא בוחנת מנקודת מבט מחקרית ואמנותית, יחד עם עמיתיה לקהילה, תופעות שונות שמייצרות בקטריות "אינטליגנטיות", המגלות יכולת התארגנות בקבוצות, מגיעות להחלטות משותפות ומסוגלות לתקשר ביניהן.
 
תקריב של יד ורשתות תקשורת בקטריאליות
 
 
תקריב של רשת תקשורת בקטריאלית
חדשות