שותפים ישראלים אחרים

אוניברסיטת תל אביב

לוגו אוניברסיטת תל-אביב


בנובמבר 1969 קיבלה אוניברסיטת תל-אביב הכרה מלאה מטעם המועצה להשכלה גבוהה והפכה לתאגיד לפי חוק המועצה להשכלה גבוהה, ובשנים שלאחר מכן התבססה כאוניברסיטה מובילה במחקר והתפרסמה בהישגיה המדעיים בישראל ובעולם.

חזונם של מייסדי אוניברסיטת תל-אביב התממש. כיום אוניברסיטת תל-אביב היא הבחירה הראשונה של סטודנטים בישראל. באוניברסיטה לומדים כ- 29,000 סטודנטים, הנהנים מהשכלה גבוהה איכותית ומהאווירה התוססת של הקמפוס ושל העיר תל-אביב. האוניברסיטה שמה לה למטרה להכשיר את הדור הבא של אנשי המדע והרוח והיא הגדולה והמגוונת ביותר במדינת ישראל. הישגיהם המחקריים של חברי הסגל האקדמי ותרומתם הבולטת לעולם המדע והרוח מציבים את אוניברסיטת תל-אביב בשורה אחת עם האוניברסיטאות המובילות בעולם.
המצוינות של אוניברסיטת תל-אביב בכל תחומי המדע, הינה הבסיס לגישה הבינתחומית במחקר ובהוראה שאותה מטפחת האוניברסיטה. כך נוצרת סביבה אקדמית ייחודית, המאפשרת מחקר פורץ דרך ולימודים עשירים ומגוונים בכל תחומי הידע.

באמצעות פרויקטים של מעורבות בקהילה והנגשת ההשכלה הגבוהה לאוכלוסיות מוחלשות, יחד עם פתיחת הקמפוס לציבור הרחב במאות אירועים בשנה, מקדמת אוניברסיטת תל-אביב ערכי אחריות חברתית ותרומה לקהילה בקרב הסטודנטים והסגל האקדמי.