בשנת תשפ"א ביצעו 73 סטודנטים בשנה ד' לתואר ראשון B.Sc. בפקולטה להנדסת תעשייה וניהול טכנולוגיה, 26 פרויקטי גמר.
הנדסת תעשייה וניהול טכנולוגיה הוא תחום אקדמי מתקדם העוסק בתורה האקדמית ובבעיות ניהול מעשיות של ארגונים שרואים בטכנולוגיה נדבך מרכזי באסטרטגיה שלהם.
במהלך ארבע שנות לימוד הסטודנטים לומדים מתמטיקה, פיזיקה וסטטיסטיקה בהיקף נרחב, שיווק, אסטרטגיה וחדשנות, תוכנית עסקית וכדאיות השקעה, מימון, חשבונאות וכלכלה, איפיון וניהול מערכות מידע, ניהול פרויקטים, רכש ולוגיסטיקה, משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, סימולציה וקבלת החלטות ועוד.
הסטודנטים רוכשים מיומנויות בתחומי לימודיהם ויכולים להתמודד עם בעיות מגוונות ועכשוויות בארגונים. פרויקט הגמר בתעשייה מהווה אבן דרך חשובה בהתנסות מעשית במסגרת התואר שמאפשר למידה פעילה, דרכה סטודנטים יכולים להמחיש את יכולתם להתמודד עם אתגרי ביצוע של פרויקטים בארגונים.
להלן 26 פרויקטי גמר שבוצעו בשנת תשפ"א:
חברי צוות:
רון אומנסקי ♦ תום דרור ♦ עדי ייני
מנחה:
ד"ר אירנה מילשטיין
חברי צוות:
חן בצלאל ♦ עמית גרנך ♦ ברק מקסימוב
מנחה:
ד"ר אירנה מילשטיין
חברי צוות:
מלכה יחייס ♦ עדי מבורך ♦ שקד עוגן
מנחה:
ד"ר אירנה מילשטיין
חברי צוות:
איתי יעקובוביץ ♦ אופק מימוני ♦ דריה רחלינה
מנחה:
ד"ר אירנה מילשטיין
חברי צוות:
מאיה זליכה ♦ ליאור שאול ♦ אליאב שמואל
מנחה:
ד"ר אירנה מילשטיין
חברי צוות:
ניר כהן ♦ שרון מעטוף ♦ דור סלע
מנחה:
פרופ' אריק שדה
חברי צוות:
רז אשטמקר ♦ ארטיום יפרמוב ♦ אלכסנדר קנייפל
מנחה:
ד"ר אייל בריל
חברי צוות:
קיריל גכמן ♦ אלונה יעקל ♦ עדי צמח
מנחה:
מר אברהם מורדוך
חברי צוות:
רוני גזית ♦ נעמה לבוביץ ♦ אנה צנציפר
מנחה:
מר אברהם מורדוך
חברי צוות:
נוי אברהם ♦ לירון ברמן ♦ שרון דואן
מנחה:
מר אברהם מורדוך
חברי צוות:
עומר אלתר ♦ רועי יהודה בן דיין ♦ דן קרשניאק
מנחה:
מר חיים שיק
חברי צוות:
רותם פרח
מנחה:
ד"ר דוד רז
חברי צוות:
ירדן יצחקי ♦ עמית מאור מזרחי ♦ מתן עלי אלי
מנחה:
ד"ר מיכאל בנדרסקי
חברי צוות:
נוי אייזנברג ♦ נאור במשד ♦ מאי לרר
מנחים:
ד"ר אריאל בניס ♦ ד"ר ענת שדה
חברי צוות:
אופק חסון ♦ משה מזרחי ♦ תוצר מריאן
מנחה:
ד"ר ענת שדה
חברי צוות:
יקיר לוי ♦ אפי מורד ♦ אוהד פרץ
מנחה:
ד"ר אריאל בניס
חברי צוות:
מקסים בנקר ♦ דוד פינקסוביץ ♦ מרק קירין
מנחה:
ד"ר אריאל בניס
חברי צוות:
אלמוג ספורטה ♦ אילן ספיטקובסקי ♦ שרי קליין
מנחה:
ד"ר סופי אמדור-נלקה
חברי צוות:
שקד מעייני ♦ אוהד זהבי ♦ אלי כהן
מנחה:
ד"ר סופי אמדור-נלקה
חברי צוות:
עומר סבח ♦ שמעון שרון שיטרית ♦ לירן שטרן
מנחה:
ד"ר אבי לוי
חברי צוות:
ניב רפאל הנדקנופף ♦ הדר השאש ♦ רון משה
מנחה:
ד"ר אבי לוי
חברי צוות:
נדיה טופז ♦ אופיר טרופ ♦ עדי ענוים
מנחה:
ד"ר אבי לוי
חברי צוות:
אמיר מלמדוביץ ♦ ליאור שלר
מנחה:
ד"ר אבי לוי
חברי צוות:
משה עסיס ♦ ענבל קרייף
מנחה:
ד"ר אבי לוי
חברי צוות:
יובל מזעקי ♦ עידו שקולניק
מנחה:
ד"ר אבי לוי
חברי צוות:
יערה אלייה ♦ סהר מנשקו ♦ אביב קליין
מנחה:
גדי פרנקל