שיטת נוביצקי

שת"פ עם מכללת ביטוי

אימון טיפולי בשיטת נוביצקי

כל מה שחשוב שתדעו על שיטת נוביצקי - דרך מקורית, מיוחדת במינה ומבוססת-חוויה לטיפול ולאימון בעזרת אמנות - שסוחפת את העולם לאחר שסייעה לאינספור מטופלים לרכוש את המקצוע שתמיד חלמו עליו. אז למה שלא תנסו אותה גם אתם?

 

מעוניינים ללמוד כיצד לטפל בעזרת אמנות? בשנים האחרונות מיצבה עצמה מכללת ביטוי כמובילה הבלתי מעורערת של ענף זה בישראל, ומחזיקה ברקורד של הצלחה מוכחת בתחום שאתם מוזמנים להצטרף אליו. אצלנו תוכלו ללמוד טיפול באמצעות אמנות במסגרת תוכנית מיוחדת במינה, שאין לה אח ורע במוסדות אחרים, פרי יוזמתה וגיבושה של נשיאת מכללת ביטוי, ד"ר בלה נוביצקי. במתווה התוכנית שזורים זה בזו הכשרה של אנשי מקצוע בתחום הטיפול ולימודי אמנות, כדרך למבע ולדיאלוג עצמיים בלתי אמצעיים, משוחררים, נטולי הגנות ולפיכך עשירים בתובנות, וככלי להגשמת מטרות.


 

משתתפי הקורס, בני כל הגילים, לומדים באופן פרטי או בקבוצות כיצד לטפל בעזרת אמנות בשיטת נוביצקי. התכנית מיועדת להכשרת אנשי מקצוע בתחום האימון והטיפול האישי באמנות, הן במסגרת המשפחתית והן בזו העסקית, ומושתתת על הנעת תהליכים וסיוע לכל מטופל לממש באופן מלא ומתוך שלווה וביטחון פנימיים את יעדיו. התהליך הטיפולי מסייע למטפלים להגביר את יצירתיותם ומודעותם, ולמטופלים - להעצים את עצמם וליצור עבורם מרחב ייחודי לצמיחה, גדילה והבעה עצמית, רגשית ומחשבתית כאחד.

 

במסגרת תוכנית לימודי אימון וטיפול באמצעות אמנות בשיטת נוביצקי ישתתפו התלמידים בסדנאות מבוססות-חוויה בתחומים הטיפוליים והאמנותיים כאחד, ויתוודעו לדרכי ביטוי ומימוש עצמי יצירתי ולמבחר מתודות טיפוליות שיעילותן מוכחת.


מבנה התוכנית

קורס הכשרה מקצועית:

  • השלמת קורס יסוד בן 128 שעות
  • קורס supervision בן 24 שעות (ובכלל זאת טיפול בחינם בשישה מטופלים בעת ובעונה אחת).

 

עם השלמת תהליך הלמידה, הדורש השתתפות בחמישה עשר מפגשים טיפוליים אישיים עם איש מקצוע שהוסמך לטפל בשיטה, יוענק לתלמיד תואר רשמי המעיד על היותו בוגר בשיטת נוביצקי מטעם מרכז המטפלים והמאמנים בהבעה ויצירה. תעודה זו תאפשר לו להתקבל גם לקורס מתקדם יותר המיועד להכשיר מטפלים בשיטה, והחשוב מכול, להצטרף למטפלים ב"מרכז נוביצקי לטיפול ואימון" בבוגרי הקורס, המיועד להכשיר אנשי מקצוע בתחום הטיפול בשיטת נוביצקי.


קורס סופרוויז'ן - במה בעצם מדובר?

קורס זה כולל שישה מפגשים בקבוצה לצד תשעים שעות הכשרה פרקטית עם מטופלים (שישה במספר). המטפלים בוגרי הקורס ישמרו על קשר עקבי עם הלשכה והמכללה להשתלמויות, ייטלו חלק בהנחיות פרטניות ויעבדו במרכזים טיפוליים העתידים להיפתח בארצות אחרות בעולם.


היתרונות העיקריים של קורס בשיטת נוביצקי לטיפול בעזרת אמנות

  • הקניית הכלים שבעזרתם תוכלו לרכוש מקצוע אטרקטיבי בשוק העבודה, בדרך מיוחדת שתאפשר לכם להתבלט לטובה מול כל היתר
  • למידה אישית, אינטימית ומקצועית במסגרת קבוצה מצומצמת
  • השתלמות בשיטת נוביצקי לאימון וטיפול בעזרת אמנות - טכניקה טיפולית הנעזרת בביטוי אישי ויצירתי שזכתה להצלחה בקנה מידה עולמי
  • רכישת ניסיון פרקטי ומנטלי במקצוע האימון תוך כדי הלימודים, והפיכה למאמנים מוסמכים עם השלמתם

&

 
לקבלת מידע נוסף
מוזמנים לפנות ליועצות הלימודים של התכנית:
03-5026825 או 6441*

 


שדות המסומנים ב (*) הם שדות חובה