כתבות ואירועים

פיתוח אפליקציות בג׳אווה למערכת ההפעלה אנדרואיד


נפתח בהצלחה המחזור ה-10 של קורס פיתוח אפליקציות בג׳אווה למערכת ההפעלה אנדרואיד

קורס פיתוח אפליקציות בג׳אווה למערכת ההפעלה אנדרואיד מיועד למפתחי תוכנה עם ניסיון ולסטודנטים (או בוגרים) של מדעי המחשב. במקרים חריגים ובכפוף למעבר של מבחן התאמה מצורפים לקורס גם תלמידים שאינם עומדים בתנאים אלה. לראשונה, ולאחר ניסיון מוצלח במחזורים הקודמים, הקורס מצולם במלואו באופן אשר מאפשר לסטודנטים לשמוע שוב את ההרצאות בבית בין מפגש למפגש ובכך לחזק את הבנתם לאותם נושאים הדורשים שמיעה נוספת של ההסבר.


משנה לשנה קצב השינויים במערכת ההפעלה אנדרואיד הולך וגדל. כבר לא מדובר רק בפיתוח אפליקציות לטלפונים חכמים וטאבלטים. לקראת המחזור ה-10 שנפתח לאחרונה, בוצע עידכון נוסף בתכנית הלימודים של הקורס, ופרט להתאמתה לגירסה החדשה של מערכת ההפעלה אנדרואיד (אנדרואיד 6.0 מארשמלו) התווספו נושאים חדשים, לרבות פיתוח אפליקציות לשעונים חכמים אשר מבוססים על Android Wear, פיתוח אפליקציות למכוניות אשר מותקן בהן מימוש של Android Auto ופיתוח אפליקציות לטלוויזיות חכמות שמערכת ההפעלה שלהן מבוססת על Android TV.


בקורס נותרו עדיין שני מקומות פנויים. הקורס מומלץ במיוחד לכל מי שכבר יש לו ניסיון בפיתוח תוכנה ומעוניין בידע ובניסיון המתקדמים ביותר כדי להשתלב בעבודת פיתוח למערכת ההפעלה אנדרואיד.
 
 
לפרטים נוספים והרשמה נא לפנות ליועצת לימודים בביה"ס ללימודי תעודה:
03-5026698/03-5026781