כתבות ואירועים

פרוייקט Style Hub | עינב אלמקייס

 

 

במסגרת סדרת הכתבות שלנו על פרויקטים מיוחדים בתחומי העיצוב,
לקחנו לשיחה את עינב אלמקייס.

עינב מומחית במיתוג לעסקים שונים במשק, בעלת סטודיו Printabella למיתוג ובניית שפה חזותית, מעצבת ומרצה בקורס ״יסודות העיצוב״
ב-HIT, בית הספר ללימודי תעודה.

 

 

עינב מספרת: ״הייתי שותפה בפרוייקט ייחודי style hub, שנרקם עם רשת golf שכלל בין היתר איור ועיצוב ניירות אריזה וחומרים גרפיים שונים לחנויות הרשת. המטרה הייתה להציע פתרון חזותי חדש ומרענן לאריזות, וזאת ע״פ חלוקה לקהל היעד בחנויות השונות (golf kids / golf&co / fashion/ intima)."

 

© כל הזכויות שמורות לרשת גולף
צילום: איה וינד

 

 

"תהליך העבודה טמן בחובו הבנה עמוקה של קהל יעד, מציאת ערך מוסף בכל עולם תוכן. בנייה של שפה חזותית איורית מקסימה שמספרת את הסיפור של הרשת, שמירה על ערכי מותג (לוגו, צבעוניות, אני מאמין וכו׳), התאמה של דימויים שעובדים כמקבץ, אך יחד עם זאת גם כל אחד באופן עצמאי. יצירת קו ושפה אחידה לכל חנויות הרשת".

 

"האתגר היה לשמור על ערכי המותג, אך להביא טוויסט ופרשיות לשפה הקיימת וזאת ע״י שילוב של קו איורי יחודיי שיכול להתפתח בעתיד ולהתחדש יחד עם המותג. בגולף קידס לדוגמא נבנה עולם דימויים קסום שפונה לקהל היעד- יצורים ידידותיים, מתוקים, כדור פורח, אבק כוכבים ועוד- כולם יחד מעודדים את הלקוח לבנות את הסיפור הפרטי שלו".

 

© כל הזכויות שמורות לרשת גולף
 

 

"אתגר נוסף היה לשמר את הלוגו המוכר והקיים ולהתאים אותו לשפה האיורית שיצרנו, זאת ע״י שילוב של קו ידני המדייק את הלוגו ונותן שפה שלמה".

 

© כל הזכויות שמורות לרשת גולף
צילום: איה וינד

 

פורסם: 06/01/2020

 

 

 

 

הרשמתך התקבלה!

 

יועץ לימודים יחזור אליך בהקדם

 


שדות המסומנים ב (*) הם שדות חובה