ניהול והדרכה

"השיעורים עם עדי היו חוויה רצופה, של עשייה, רכישת מידע וידע ויישומו"

 
טל אדר
בוגרת קורס ניהול פרויקטים
עובד כמנהלת מערכת מגנו"ם – ממשל זמין

ביום 21 באוגוסט, 2012 , סיימתי קורס במכון הטכנולוגי חולון בניהול פרויקטים במסגרת ביה"ס ללימודי תעודה. הקורס התקיים משך 4 חודשים, 68 שעות לימוד, במהלכם נחשפתי לעולם שאינו מוכר לי.
נשלחתי מטעם מקום עבודתי כהעשרה. הרקע שלי אינו טכנולוגי ולכן, מן הסתם, היו לי חששות של איך ומה אבין מכל התכנים שיועברו במהלך הקורס.

להפתעתי הרבה כבר במהלך השיעור הראשון הבנתישהגעתי למקום הנכון. עדי הינה מרצה מחוננת, המעבירה בשפה פשוטה וברורה מושגים, כך שכל תלמיד בכיתה ולא משנה מאיזה רקע בא, יכול להבין למה הכוונה ולהטמיע את הנלמד.

החומר שנלמד לווה בתיאור מחיי היום יום, אליו כל אחד מאתנו יכל להתחבר. אחד הדברים שבלטו בדרך הלימוד שלה הינה ההתלהבות שלה והשמחה בהעברת החומר הנלמד, התלהבות שנדבקנו בה גם אנו.

השיעורים עם עדי היו חוויה רצופה, של עשייה, רכישת מידע וידע ויישומו כל אחד באופן אינדיבידואלי לפרויקט שהוא בחר, תוך סבלנות רבה מצידה, התייחסות באופן פרטני לכל תלמיד ותלמיד, עידוד ופרגון וקבלה מוחלטת של האחר. אני למשל עשיתי פרויקט על המכון האסטרולוגי הוליסטי, תחום הנוגע לליבי וגם שם היא ידעה להתחבר להתלהבות שלי וגם כשהיה לי קשה, היא תמיד ידעה לומר מילה טובה ולעודד ובלי לחץ עד ההגעה למטרה.

אין ספק כי זכיתי להכיר מרצה מעולה, היודעת לחבר בין אישיותה הסוחפת ולבין מקצועיותה ללא עוררין.
אני מודה לעדי ולמכון על הקורס הנפלא בניהול פרויקטים.