סטודיו overall

כלל עבודות הפרינט בנוגע לתערוכת בוגרי הפקולטה לעיצוב ב- HIT לשנת 2013, כולל קטלוג התערוכה, עוצבו על ידי סטודיו אוברול

אוברול הוקם על ידי ויקטוריה שוורץ ואלינור קרני, בוגרות המכון הטכנולוגי חולון בהצטיינות בשנת 2004. לאחר ניסיון רב של כל אחת בנפרד בשוק העיצוב והפרסום התמזגו יחד ליצירת סטודיו בעל אישיות ייחודית ומקורית במטרה לייצר מוצרי עיצוב איכותיים, מרגשים ובעלי ערכים מבדלים. סטודיו אוברול שם לעצמו במטרה להשאיר חותם על ידי תוצרים המגרים את המחשבה ומעניקים ערך מוסף. העבודה בסטודיו נובעת מתוך אמת פנימית לצד יכולת מקצועית בזיהוי הצורך הייחודי של כל לקוח והמהות של העסק שלו.

אוברול הינו סטודיו למיתוג ועיצוב תקשורת חזותית המתמחה במדיות השונות, פרינט, אינטרנט וטלוויזיה. הסטודיו מתמקד בבניית מותגים והעצמתם, גיבוש אסטרטגיה ועיצוב חווית המותג דרך כל אמצעי התקשורת השיווקית.
המיתוג מתחיל בבחירת השם ועיצוב הלוגו ונבנה דרך עיצוב חומרי שיווק ופרסום: כרטיסי ביקור, קטלוגים, אריזות, קמפיינים פרסומיים, מודעות, באנרים, אתרים וסרטי תדמית. הסטודיו נותן פתרון כולל משלב הקונספט, גיבוש אסטרטגיה, תהליך העיצוב, ביצוע ושלב ההפקה. הסטודיו מתחייב לקונספט מקורי העונה לכל בריף, רמת עיצוב גבוהה, אחריות לתוצאה ויחס אישי לאורך כל תהליך העבודה.
 
לוגו סטודיו overall

overallstudio.co.il