מיני אתרים

דבר נשיא המכון

 

נשיא המכוןברוכים הבאים למשפחת HIT מכון טכנולוגי חולון.


זכיתם להצטרף אלינו בשנה מיוחדת שבה השתנה סדרו של עולם גם באקדמיה. אך המכון נערך לכך מבעוד מועד   ותוך זמן קצר הצליח ליצור מערכת הוראה חליפית באמצעים דיגיטליים. מערכת זו תמשיך לפעול כנראה גם  בסמסטר הראשון של תשפ"א.


מאז הקמתו, שוקד המכון להכשיר מהנדסים, מדענים, אנשי טכנולוגיה, מעצבים ומנהלים, באמצעות סגל אקדמי מובחר ומצוין, סגל אשר יעשה הכל על מנת להביאכם אל קו הסיום בהצלחה מקסימלית.

 

במשך כל שנות לימודיכם ב- HIT נשמח לספק לכם את כל הדרוש למיצוי מלא של יכולותיכם וכישוריכם. תזכו לליווי של מומחים  מובילים מהתעשייה, המשולבים באופן מעשי בפעילות האקדמית במכון כמרצים, יועצים ומנחי פרויקטים. בסיום לימודיכם אתם עתידים להצטרף לעשרות אלפי בוגרי המכון המשרתים בתפקידי מפתח בתעשייה ובארגונים  גדולים בארץ ובעולם. 


אני מעודד אתכם לנצל את שנות הלימוד שלכם במכון גם להעשרה והתפתחות אישית.


הקמפוס שלנו מציע לכם, בנוסף לתוכנית הלימודים, גם מגוון רחב של פעילויות והזדמנויות להעשיר את עולמכם ולהתפתח מקצועית: ליזמים שביניכם פתחנו תוכנית בה ניתנת לכם הזדמנות להביא רעיונות והצעות לפרויקטים במסגרת האקסלרטור החדש;  אתם יכולים להיות חלק מתוכנית לחילופי סטודנטים עם אוניברסיטאות מובילות בחו"ל - בצוק העתים באופן וירטואלי;  לקחת חלק בכנסים וימי עיון מרתקים המתקיימים כמעט מדי שבוע בקמפוס בשיתוף גופים ואישים מובילים בתעשייה;  להשתתף בתוכניות מעורבות חברתית קהילתית המשולבות בתוכנית הלימודים; לבקר בגלריה "ויטרינה"  בקמפוס,המציגה תערוכות מהארץ ומחו"ל ועוד.  המכון מציע לכם גם לימודים רב תחומיים שיעשירו את עולמכם מעבר ללימודי ההתמחות בפקולטות השונות.


בשנה החולפת חווה המכון גם התקדמות אקדמית משמעותית באישור ע"י המל"ג של תוכנית לימודים חלוצית בארץ ובעולם "טכנולוגיות דיגיטליות ברפואה" ובאישור לימודים לתואר שני עם תזה במדעי המחשוב ובהנדסה.

 

אני מאחל לכם חוויה לימודית מעשירה והצלחה רבה בלימודיכם וזכרו – עבורכם אפילו השמיים אינם הגבול!

 

פרופ, אדוארד יעקובוב,
נשיא HIT המכון הטכנולוגי חולון