חדשות ואירועים

"בזכות הלימודים הישומיים במכון היה לי יתרון במציאת עבודה"

מידי שנה אלפי בוגרים וסטודנטים בשנים מתקדמות יוצאים לשוק העבודה ומחפשים את המשרה הראשונה שלהם בתחום השכלתם. לעדן צדיקוב, סטודנטית שנה ג' למדעי המחשב, היה יתרון על מועמדים אחרים.

 


עדן צדיקוב, החלה לעבוד השנה בסטארט אפ המתמחה בעולם החיישנים Embedded וחומרה, בעודה בשנה השלישית ללימודיה. לדבריה, החיבור הטבעי עם מקום עבודתה נוצר בשל העובדה שבלימודיה במחלקה למדעי המחשב ב-HIT הייתה שותפה בפרויקטים רבים שנעשו יחד עם התעשייה. 


צדיקוב, מחזיקה בתואר ראשון בניהול טכנולוגיה אף הוא מ-HIT ובנוסף משמשת כמנחה טכנית בקורס פרויקטים בתעשייה, המאפשר לסטודנטים לבצע פרויקטיי פיתוח בשיתוף פעולה עם חברות שונות במשק, ומרחיב עבורם את תיק העבודות שלהם עם פרויקטים שחברות משתמשות בהם בפועל. 


"התואר הראשון העניק לי כלים לניהול מערכות מידע וניהול פרויקטים ושם נחשפתי לעולם התוכנה והתכנות", אומרת עדן "החלטתי לעשות תואר נוסף במדעי המחשב גם בשל העובדה שהמכון מאפשר מסלול ערב לאנשים שעובדים במשך היום וגם בגלל ששכר הלימוד אוניברסיטאי.
בבחירת הקורסים לתואר הרגשתי שיש מבחר כה גדול וממש התקשיתי להחליט. מה שמצא חן בעיני מהרגע הראשון הוא שהלימודים יישומיים מאוד ומספקים יתרון בקבלה לעבודה."


לדבריה, רוב החברות יעניקו עדיפות בקבלה לעבודה לסטודנטים המשולבים בפרויקטים טובים בתעשייה "ניסיון פרקטי בפרויקטים מעניין היום חברות רבות במשק".


בימים אלה עוסקת עדן גם במחקר בניהולו של ד"ר איל בריל מהפקולטה להנדסת תעשייה וניהול טכנולוגיה, הנעשה בשיתוף מכון וולקני. המחקר עוסק בחיזוי נתוני מזג אוויר ותפקידה של עדן בו הוא פיתוח מערכת WEB.

 

פורסם: 14/3/21