חדשות ואירועים

"הקורסים בתואר השני נוגעים באופן ישיר לעיסוק היומיומי שלי"

 
פלג נס, איש פיתוח מערכות טכנולוגיות בצה"ל ובוגר תואר ראשון בהנדסה בחר ללמוד גם את התואר השני שלו ב HIT, הפעם בניהול טכנולוגיה.
 
בקמפוס. נס פלג (משמאל) עם  יוני חובוד, חבר ללימודים
בקמפוס. נס פלג (משמאל) עם יוני חובוד, חבר ללימודים

נס פלג הוא בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל במכון.  כשסיים בשנת 2012 את התואר הראשון התלבט האם להמשיך לתואר שני בהנדסת חשמל או לפנות ללימודי תואר בתחום הניהול.
 
נס פלג: "ביררתי בכמה מקומות המלמדים תואר שני במנהל עסקים. כשבחנתי את תכניות הלימודים הללו התרשמתי שחסר שם החיבור לעולם שלי, עולם ההיי-טק, לתעשייה עתירת ידע. התרשמתי שהתואר השני בניהול טכנולוגיה ב HIT מתאים עבורי כמו כפפה ליד, ושהתכנים הנלמדים יוכלו לתרום לעיסוק שלי כמנהל פרויקטי פיתוח בתחום הטכנולוגי.
 
מסלול הבחירה 'הנדסת מערכת' הכריע סופית את הכף ללמוד את התואר השני שלי במכון. לשמחתי, הבחירה הזו הוכיחה את עצמה כנכונה. רוב הקורסים בתואר השני נוגעים באופן ישיר בתחום העיסוק היומיומי שלי, מעשירים אותי ומספקים לי כלים מצוינים. מבחינה מקצועית- התואר הזה תורם לי המון".
 
נס פלג
 
חווית הלימודים לתואר שני ב HIT
נס: "הכרתי את המכון מהתואר הראשון  כך שהיחס האישי והאווירה במכון לא הפתיעו אותי.
התחזקות אגודת הסטודנטים ושדרוג מועדון סטודנטים הפתיעו אותי לטובה. לתואר השני בניהול טכנולוגיה מגיעים סטודנטים ממגוון רחב של תחומים, זה מוביל ללמידה המרחיבה את האופקים, לרעיונות יצירתיים ולכיווני חשיבה מחוץ לקופסא. אווירת הלימודים, החבר'ה בכיתה וסגל המרצים מפצים על עומס הלימודים המשולב בעבודה יומיומית וחיי משפחה".
 
שאיפות להמשך
"מבחינה מקצועית, השאיפות שלי הן להמשיך להתקדם ולהתמקצע גם בתחום הטכני-מקצועי וגם בתחום הניהולי, ולבצע תפקידים בעלי משמעות, השפעה ותרומה בעבודתי. ללמוד, להתפתח ולתרום".