חדשות ואירועים

מוני ברק, הפקולטה לניהול טכנולוגיה M.Sc. |  מצטיין נשיא

 

 

 

לאיזה תואר למדת? ומדוע בחרת בו?
בחרתי בתואר ניהול טכנולוגיה בתחום בחירה :הנדסת מערכות. התואר היווה עבורי פתרון של "שתי ציפורים במכה אחת"-  גם תואר בניהול שיספק כלים ויכולות ניהוליות אותם ביקשתי להשלים במסגרת אקדמית ובנוסף התמחות בהנדסת מערכות, תחום שאני עוסק בו שנים רבות וביקשתי עבורו לחזק ולהעשיר יכולות. הנני בוגר תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה מהמכון ותמיד ידעתי שאחזור לצורך השלמת התואר השני בניהול טכנולוגיה, משום שהמסלול המוצע הינו האולטימטיבי בעיניי.

 

איך את/ה מתאר/ת את חווית הלימודים
חווית הלימודים הייתה מאתגרת, הלימודים דרשו השקעה לא מבוטלת בשילוב עם חיי משפחה ועבודה תובענית בהייטק. בראשית דרכי יצרתי רשת של קשרים אשר אפשרה לי אחר כך לנווט טוב יותר בין המשימות והמטלות. לבסוף ניתן לציין שהיה לא פשוט לאורך הדרך אבל בראייה לאחור מאוד מעשיר ואף מהנה.

 

מה לקחת/ תיקח איתך  מ- HIT
אין לי ספק שהידע והכלים שקיבלתי במהלך שנות הלימוד ילוו אותי בעתיד בכל אשר אפנה לעשות, אם בעבודה ואם בחיים עצמם. חובה לציין לטובה את היחס והאכפתיות של כלל הצוות שפגשתי במכון אשר עשו כל שביכולתם להעמיד לרשותי את כל התנאים והכלים להצלחה.

 

טיפ שלך לסטודנט מתחיל
הכי חשוב זה החיבור לאנשים! הכרחי לזהות סטודנטים בעלי מטרות ושאיפות זהות לאלו שלך ולחבור אליהם לכדי צוות מנצח. לאתר ולמצוא מקורות מידע נוספים, רבים ומגוונים חיצוניים, שיגבו, יחזקו ויעשירו את הידע הנרכש במכון. 

 

המכון חוגג יובל 50, מה את/ה מאחל/ת לו ל-50 השנים הבאות
שימשיך להוביל בגאון באמצעות בוגרים מוצלחים המוערכים בתעשייה ולפאר את שם המכון בזכות הישגים והצלחות אקדמיים.