חדשות ואירועים

לירן ודני דורטגולץ - בני זוג בוגרי תואר שני בניהול טכנולוגיה

 
לירן דורטגולץ
 
לימודי תואר ראשון
התואר הראשון בניהול טכנולוגיה למדה בHIT. "בחרתי בתואר שמשלב עולם ריאלי וניהולי, שנוגע בכל הבטיו של תהליך ניהול חברה טכנולוגית בעולם מתקדם. תואר שיאפשר לי להביע את עצמי ולהשפיע על קבלת החלטות בארגון ולהוביל.
 
הבחירה בתואר השני ב HIT
ניהול טכנולוגיה. רמת הלימודים הגבוהה של המכון בתואר הראשון, הכלים שקבלתי ודלתות שנפתחו בפניי הביאו אותי להחלטה גם את התואר השני ללמוד במכון. באתי להעשיר את הידע המקצועי שלי כאשר אני כבר עובדת בארגון ומובילה תהליכים, רציתי לרכוש כלים להסתכלות וניהול ברמה אסטרטגית יותר.
 
מקום עבודה נוכחי
עובדת כקניינית אסטרטגית בחברת וישיי ישראל (חברת אלקטרוניקה יצרנית בינלאומית). אחראית על הובלת תהליכי רכש, משא ומתן וקביעת מדיניות עבודה מול ספקים.
 
כיצד סייע התואר השני לקידום בעבודה
הארגון שבו אני עובדת קידם אותי מקצועית גם לנהל ולהוביל פרויקטים בתחומים שונים.
 
יתרון התואר השני
"אני מאוד ממליצה להמשיך ללימודי תואר שני, זה מאוד מפתח ברמה האישית והמקצועית. פותח דלתות נוספות, מרחיב אופקים וגם מהנה".
 
 
דני דורטגולץ
 
לימודי תואר ראשון
תואר ראשון במדעי המחשב B.Sc ב- HIT ."בחרתי בתואר מעניין, שמרחיב אופקים וידע, ומעניק לי כלים מעשיים שעוזרים להוציא אל הפועל רעיונות ותורם ליצירת פתרונות לבעיות שונות באמצעים טכנולוגיים.
 
הבחירה בתואר השני ב HIT
תוארשני בניהול טכנולוגיה M.Sc עםהתמחות בהנדסת מערכות. "בחרתי בתוארזה מכיוון שזה תורם לי בתחום העיסוק המקצועי שלי. תרם לי ידע בתחום הנדסתמערכות וידע ניהולי". בחרתי לעשות את שני התארים ב-HIT מכיוון שהמכון הוכיח את עצמו כמוסד מקצועי, מתקדם וברמה גבוהה.
 
כיצד סייע התואר השני לקידום בעבודה
אני איש חיל האוויר.התואר השני הרחיב את האופקים והראייה שלי על תהליך הנדסת המערכות ועל מתודות ניהול שונות. זה קידם אותי מקצועית ותרם לי באופן אישי.
 
יתרון התואר השני
אני ממליץ על לימודי תואר שני ובכלל על המשך לימודים על מנת להתפתח ולהתקדם בחיים, במקצוע. זה גם תורם וגם מהנה.