תעשייה וניהול

 

תחומי קורסי בחירה בתואר ראשון

 

לימודי תעשייה וניהול ב-HIT מכון טכנולוגי חולון, במסגרת התואר בניהול טכנולוגיה, מהווים מענה לסטודנטים המעוניינים להעמיק את הבנתם בכל הקשור לתכנון ותפעול מערכות תעשייה ושירותים. אנו רואים בקידום נושא זה כחיוני למיצובם של הסטודנטים בשוק העבודה ומספקים תוכנית לימודים עשירה ועדכנית שתומכת בגוף הידע העשיר בנושא.
 

תחומי קורסי בחירה בתעשייה וניהול – חתירה מתמדת לשיפור בעולם טכנולוגי

אנשי מקצוע איכותיים בתחום התעשייה והניהול מתאפיינים ביכולת לייעל תהליכים ארגוניים ולהגדיל את פריון העבודה. לימודי תעשייה וניהול ב-HIT מכון טכנולוגי חולון יאפשרו לכם ללמוד איך לעשות זאת בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר על בסיס מודלים מבוססים, ידע תיאורטי עדכני וניסיון מעשי.

 

לימודי תעשייה וניהול מצאו את דרכם לאקדמיה בעקבות תהליך המודרניזציה שהחל עם המהפכה התעשייתית. הארגונים החדשים מצאו את עצמם מתנהלים במציאות תחרותית יותר מאי פעם, מציאות במסגרתה התפוקה והעלויות של הענף היצרני משחקים תפקיד משמעותי ביותר. במקביל גם הענפים הפנים ארגוניים נדרשו להתאים את עצמם, לשפר תהליכים וליישר קו עם הדרישות החדשות. תהליכים אלו, הם שהביאו למיסוד הידע בנושא ולתפיסת תפקידם של אנשי תעשייה וניהול כחיוני, שלא לומר הכרחי, בכל ארגון, גדול או קטן ככל שיהיה.

 

 

תואר בתעשייה וניהול מאפשר למחזיקים בו להשתלב בשלל ענפים במשק הישראלי כשחקני מפתח האמונים על יצירת אינטגרציה פנים ארגונית ועל תפקודו הכללי של הארגון.

 

 

מה כוללים לימודי תעשייה וניהול?

תחום קורסי הבחירה בלימודי תעשייה וניהול מכשיר מנהלים ואנשי מקצוע בדרגים שונים.
 

במסגרת תוכנית לימודי תעשייה וניהול נלמד:

  • להכיר כלי תכנון וניתוח - חקר ביצועים, סטטיסטיקה, סימולציה ועוד
  • לשלוט בתורות השונות העומדות מאחורי כלים ניהוליים והנדסיים - ניהול התפעול והיצור, ניהול פרויקטים, שיטות תפעול מודרניות, ניהול איכות, חקר עבודה ועוד
  • לשלב ידע מתחומי המתמטיקה, ההנדסה, מדעי הטבע והחברה הנדסת אנוש (ארגונומיה), רובוטיקה ugus
  • להפעיל ולנהל מערכות מידע - אחד הנדבכים החשובים ביותר במסגרת ההכשרה המקצועית שילוו את בוגרי המסלול בבואם לעבד נתונים, להפעיל מערכות פיזיות, ליישם פתרונות הנדסיים ועוד.
 

לימודי בחירה בתעשייה וניהול והיתרון של HIT – אינטגרציה של ידע

 
לימודי תעשייה וניהול במסגרת הפקולטה לניהול טכנולוגיה יאפשרו לכם לרכוש יותר ממקצוע. תואר בתעשייה וניהול מ-HIT מכון טכנולוגי חולון, מקנה לכם את האפשרות לגעת גם בתחומים אחרים, להרחיב אופקים ולבנות במהלך 4 שנים תפיסה רב תחומית שתשרת אתכם בכל מה שתבחרו לעשות.
 
שוק העבודה, בדומה לכל תחום אחר, כבר לא יכול להסתפק בעובדים בעלי ראייה חד תחומית. מבט על החברות המובילות בשוק מצביע על השימוש הנרחב שהן עושות בידע משלים מתחומים שונים ומגוונים ביצירת המוצרים והשירותים שלהן. מרגע שהרף עלה, חברה הרוצה להתחרות במשק חייבת לגייס אנשי מקצוע עם חשיבה גמישה, יכולת תגובה מהירה, יצירתיות ויכולת לייצר פתרונות המבוססים על ידע רב תחומי נרחב.

 

HIT מכון טכנולוגי חולון, ידוע ומוכר כמוסד המטפח ערכים אלו באמצעות סגל אקדמי איכותי, תכניות לימודים שמתעדכנות בהתאם לצרכי השוק, מעבדות מתקדמות וגישה תומכת שמלווה כל סטודנט וסטודנטית שלומדים במכון.
הצטרפו גם אתם לסיפור ההצלחה ותפסו את מקומכם בזירה העסקית.

 

 
 
*לבוגרי תחומי קורסי הבחירה מוענקת תעודה ייעודית מטעם HIT מכון טכנולוגי חולון, המעידה על תחום הבחירה של הבוגר, זאת בנוסף לתעודת התואר האחידה לכלל הבוגרים.