ניהול משאבי אנוש

 

תחום קורסי בחירה בתואר ראשון

 

אם אתם רואים את עצמכם עובדים באחד התחומים הרגישים והחשובים ביותר לכל ארגון עתיר ידע, מקומכם בתחום קורסי הבחירה לניהול משאבי אנוש. מסלול הבחירה נועד להכשיר את המנהלים המקצועיים ביותר בשוק האחראים על המשאב החשוב ביותר בארגון – המשאב האנושי.
 

תחום בחירה בניהול משאבי אנוש*

 
בדומה למתרחש בעולם כולו, גם עולם העסקים הישראלי עובר שינוי מהותי בסדר העדיפויות שלו. צמיחתם הבלתי פוסקת של חברות עתירות ידע דוחפת חברות ישנות מחוץ למרוץ ומכתיבה סדר יום חדש בו המשאב המשמעותי ביותר בכל מערכת עסקית הוא לא אחר מהמשאב האנושי.
 
תפיסת הניהול המודרנית רואה במשאב האנושי נכס חיוני וקריטי להצלחת הארגון וליכולתו להתפתח ולגדול. החשיבות החדשה לה זכה התחום, העלתה את רמת הכישורים להם נדרשים העוסקים במלאכה ויצרה תהליך של מיסוד גוף הידע בנושא.

אנו ב-HIT מכון טכנולוגי חולון מציעים תחום בחירה עדכני ומרתק שמכיר במורכבות הנושא ובצרכי השוק המשתנים ומשלב בין שניהם לכדי תואר אחד מקיף ומגוון.
 

יוצאים לשוק העבודה עם סל הכישורים המודרני

 
ניהול משאבי אנוש דורש כיום התייחסות למספר רבדים בו זמנית, כמו גם התאמה מתמשכת לקצב השינויים הגובר, לדרישות המתרבות ולסטנדרטים מקצועיים שלא מפסיקים לעלות.
לימודי ניהול משאבי אנוש ב-HIT מכון טכנולוגי חולון מתנהלים בהתאם לתוכנית מקצועית שלוקחת את כל זה בחשבון ושואפת ליצור את מנהלי המחר.
 

ניהול משאבי אנוש

 

הנה כמה מכישורי המפתח אותם תרכשו במהלך הלימודים:

  • יכולת להבין את הסביבה בה פועלת החברה על כל רבדיה.
  • כישורים אנליטיים שיאפשרו לכם לחזות תהליכים ומגמות בארגון ומחוצה לו.
  • חשיבה אסטרטגית שתסייע לכם למלא את חלקכם באסטרטגיה הכלל ארגונית.
  • גישה יצירתית אל מול מצבים בלתי צפויים.
  • ראייה מערכתית שמבינה את יחסי הגומלין בין המסגרת הכלל ניהולית לפונקציה האנושית.
  • בניית מהלכים ארוכי טווח וקצרי טווח בהתאם לדרישות החברה.
 

מעבר לכל אלה התוכנית בלימודי ניהול משאבי אנוש כוללת גם התייחסות לניהול משא ומתן עסקי, יחסי עבודה בתוך החברה, תהליכי מיון והערכת עובדים, ניהול מערכת תגמולים ועוד.
כל אלה כאמור, מתואמים עם הדרישות החמות ביותר בתחום ונועדו להקל על בוגרי המסלול להשתלב בשוק העבודה ולהתנהל בו בצורה הטובה ביותר.
 

לימודי ניהול משאבי אנוש - לפעול לשנות את העתיד שלך ושל כולנו

 
אנו ב-HIT מכון טכנולוגי חולון רואים את עצמנו מחויבים לסטנדרטים גבוהים שיעזרו למשק הישראלי לצמוח, לגדול ולתמוך בכלכלה יציבה ובריאה. אנו מזמינים גם אתכם, מנהלי העתיד, לקחת חלק פעיל בעיצוב העתיד העסקי של ישראל באמצעות ניהול משאבי אנוש המבוסס על ידע, כישורים ורצון להשפיע.
 
 
* תחום הבחירה ניהול משאבי אנוש מוצע בתוכנית לתואר ראשון בניהול טכנולוגיה בלבד ולא בתוכנית לתואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול.
** פתיחת תחום קורסי בחירה מותנה במספר נרשמים מינימלי