אינטראקציה מושפעת אינפורמציה

10:00 15-02-2013
 
תערוכה אינטראקטיבית של המעבדה לאינטראקציה

התערוכה מציגה עבודות סטודנטים שנוצרו במעבדה לאינטראקציה במסגרת הקורס Global IDHO. במהלך הקורס התנסו הסטודנטים באינטראקציות שונות כמו לדווש על אופניים בהתאם למצב הרוח של העולם לפי טוויטר, לייצר גרפיטי לפי תוצאות החיפוש בגוגל, לשחק עם תקציב עיריית תל אביב ועוד....
 

התערוכה תתקיים בלובי של בניין 6 במכון הטכנולוגי חולון למשך יומיים בלבד.
פתיחה: חמישי 14.2.13 בין השעות 19:00 - 22:00
תערוכה: שישי 15.2.13 בין השעות 10:00 - 14:00.

הקורס מתקיים מדי סמסטר ומיועד לסטודנטים לתואר ראשון ממגוון מסלולי הלימודים הנלמדים במכון. הסטודנטים עובדים בצוותים בין- תחומיים ומפתחים פרויקטים אינטראקטיביים.
בסמסטר זה נפתח הקורס עם 17 סטודנטים משלושה מסלולי לימוד שונים:הנדסה, עיצוב וטכנולוגיות למידה.
במשך הסמסטר היה עליהם ליצור שלושה פרויקטים בנושא דאטה (נתונים), כשלכל פרויקט התלווה נושא משני (אוכל, מרחב ציבורי ואופניים).
 
מעבדה לאינטראקציה מעבדה לאינטראקציה מעבדה לאינטראקציה
 
שחר גייגר, מרצה בקורס מספר:"אנו יוצרים אובייקטים אינטראקטיביים ומעשירים את האינטראקציות על ידי דאטה גולמית ודאטה שמגיעה בזמן אמת, מאי שם ברחבי הסייבר ספייס. הדאטה מהווה חומר גלם עבורנו, והיא תשתלב בבובות פייסבוק, בצעצועי בורסה, בספסלי מזג אוויר, במכונות קפה עולמיות ובכל אובייקט משמח אחר."
 
עניה מלאכי, סטודנט שנה ג' במחלקה לטכנולוגיות למידה, שיתף אותנו קצת בחוויה שלו בכל תקופת העשייה עד לתוצר הסופי: "אני מרגיש שפיתוח התוצרים והעבודה בצוות מעולמות אחרים (עיצוב, מדעי המחשב, הנדסה) חשף אותי למקומות שלא הייתי מגיע אליהם. כל אחד הביא את המיומנויות שרכש במהלך הלימודים, בין אם זה סטודנטים לעיצוב שעצבו את התוצרים, או סטודנטים להנדסה או מדעי המחשב שכתבו את הקודים ובין אם זה סטודנטים לטכנולוגיות למידה שאפיינו את הממשקים, הניעו את התהליך, או סייעו בכתיבת הקוד. הקורס נתן לי את ההזדמנות לקחת רעיון ולהוביל אותו שלב קדימה לרמת עשייה ממשית. אני חושב שיש כמה דברים מאתגרים בעשייה פה, אחד הדברים המהותיים היו האינטראקציה עם השותף. כל אחד ביטא עצמו בתוך הפרויקט וסה"כ הגענו לנקודות שלא חשבנו עליהם."

 
 

מצפים לראותכם, לשוחח, להכיר ולחלוק את אהבת העיצוב והטכנולוגיה.