קורס מנהלות המוצר של HIT הוא לא עוד קורס. זהו הקורס היחיד שנבנה ע״י נשים, מובילות בתעשייה, שעברו את אותו מסע כמוך: את, שרוצה להיות מנהלת מוצר, רוצה ללמוד את התכל׳ס של המקצוע ולהרוויח רשת קשרים ענפה, חברות לחיים שנמצאות באותו מקום כמוך, וכלים אמיתיים להתפתחות והצלחה בקריירה.
הקורס מנוהל ע״י FUTURE: מרכז חדשנות ויזמות שהוקם ב- HIT במימון רשות החדשנות, ושם דגש על הקניית בסיס ידע מעשי ומחובר לתעשיית ההייטק, לצד אימון הרובד המנטלי הקריטי להצלחה בתפקיד הכל כך מורכב הזה.

ייעוץ והרשמה ומזכירות סטודנטים
6441*

על התוכנית Product Management בהייטק

התוכנית מיועדת לנשים ונותנת מענה ייחודי בעולם העבודה המשתנה ומשלבת הקניית ידע מקצועי יישומי בעולם ניהול המוצר יחד עם פיתוח מיומנויות בינאישיות וצוותיות. בבסיס התוכנית עומדת הגישה שרכישת ידע היא חלק חשוב בהצלחה בתפקיד, אבל פיתוח מיומנויות עבודה ומיינדסט מכוייל היטב הוא מה שהופך מנהלת מוצר למצטיינת בתפקידה.

תכנית ההכשרה הייחודית של HIT משלבת את כל הרבדים הללו לכדי תכנית אחת בה תלמדי את כל מה שצריך לדעת על ניהול מוצר, תעבדי על פרויקט אמיתי בצוות עבודה, תיישמי בכל מפגש את מה שלמדת על הפרויקט, תפגשי עם מובילות מוצר מהתעשייה, תשמעי על היום יום שלהן ותקבלי ליווי אישי וקבוצתי על ידי מנטוריות בכירות בתעשייה.
כל אלה, הם רק חלק מהתכנית. הרובד המנטלי, שהוא אחד המשמעותיים ביותר להתפתחות הקריירה שלך משולב בתוך התוכנית כחלק משמעותי מהחומר המקצועי ומהפרויקט – את תתנסי בניהול קונפליקטים, תלמדי על החוזקות והחסמים שלך ושל האנשים סביבך, תלמדי על מיתוג אישי ותתנסי בניהול משא ומתן והתנגדויות.

אם את מרגישה שהקריירה שלך כמנהלת מוצר פגשה תקרת זכוכית והגיעה הזמן לנפץ אותה,
אם כבר עשית כברת דרך בתעשיה, התקדמת ולמדת תוך כדי תנועה וכעת את חשה שיש חסמים מקצועיים וטכנולוגיים שמפריעים לך לעבור לשלב הבא בקריירה – זהו ללא ספק הקורס בשבילך.

נושאים לימוד נבחרים

 • מודול 1: מבוא לניהול מוצר
 • מודול 2: Ideation & Prototyping
 • מודול 3: הגדרת צורכי שוק
 • מודול 4: אסטרטגיית מוצר ומפת דרכים (RoadMap)
 • מודול 5: עיצוב מוצר וחווית משתמשים
 • מודול 6: מתודולוגית אג'ייל / סקראם לניהול מוצר
 • מודול 7: קבלת החלטות מונחות דאטה
 • מודול 8: מתודולוגיית יציאה לשוק (Go to Market) ותכנון השקת מוצר
 • מודול 9: מנהיגות ותקשורת
 • מודול 10: מהתיאוריה לחיים עצמם

סגל ההוראה

שונית לקס סויסה, סמנכ"לית ניהול מוצר בעברה ומובילה באסטרטגיית ניהול מוצר ושיווק. לשונית ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בניהול עשרות מוצרים ושירותים, תוך נגיעה בטכנולוגיות שונות ובענפים שונים בתעשייה: הונאה, תקשורת, IoT, וירטואליזציה, ענן, A/L.M ,BI ובלוקצ'יין. עבדה בעברה עם יותר מ-300 לקוחות תוך התמקדות בשוק ה-B2B.
שונית מובילה היום את The Company Booster ועוזרת למנכ"לים בסטארט-אפים ולסמנכ״לי ניהול מוצר ושיווק בחברות שונות להאיץ את הצמיחה עם תוצאות מהירות תוך שימוש בשילוב ייחודי של מתודולוגיה מוכחת.
לינקדאין

איה אשדת, בעלת 25 שנות ניסיון כמפתחת תוכנה וכמנהלת פיתוח בחברות הייטק גלובליות בארץ ובחו"ל. בעלת ניסיון רב בניהול והנעת צוותים ובפיתוח מערכות מורכבות הן בחברות ענק והן בחברות סטארטאפ. איה היא מנטורית מוסמכת למנהלים ולמנהלות, מרצה ומנחת סדנאות, יזמת חברתית ומייסדת 'טכנולוגיה אמפתית' שפועלת לחיבורים בין חדשנות טכנולוגית לקידום השדה החברתי.
לינקדאין

מטרות התוכנית

 • להקנות לך בסיס ידע נרחב ואיתן לקראת תפקידך כמנהלת מוצר בהייטק, בחיבור לפרקטיקות יישומיות, לצד עבודה על שימוש נכון במיומניות ניהןל וניהול מיינדסט נכון
 • לאפשר לך להתנסות ׳על רטוב׳ בתפקיד באמצעות תרגול מעשי ופתרון בעיות מהשטח, לצד אימון בסימולטור הניהול המקצועי הטוב ביותר בתעשיה
 • לייצר עבורך מרחב בו תתרמי ותיתרמי בקהילה מקצועית שתלווה אותך לאורך הקורס ולאחריה, עם מעטפת של מנטוריות ומנטורים מקצועיים ומומחים בתחומם.

מסגרת הלימודים

הקורס בהיקף של 140 שעות לימוד אקדמיות וכולל 28 מפגשים המתפרסים על פני כ- 7 חודשים.

מסלול ערב קרוב:
פתיחה: 26.5.24 | פעם בשבוע, בימי ראשון בין השעות 17:00-21:00

תעודת גמר

לעומדים בדרישות הקורס תוענק תעודת גמר מטעם ביה"ס ללימודי תעודה ב­-HIT מכון טכנולוגי חולון.

כל מה שצריך לדעת על לימודי תעודה בניהול מוצר בהייטק

ניסיון של שנתיים בתפקידים טכנולוגיים בתעשיית ההייטק, וראיון אישי.

הקורס מצריך הגעה לשיעורים עם לפטופ. הלימודים יתקיימו במכון הטכנולוגי בחולון ונדרשת חובת נוכחות ב-80% מהשיעורים לפחות, לצד נכונות לתרגול מעשי בקבוצות קטנות בין המפגשים.

תקנון חוק המכר לקריאה