חדשות ואירועים

קול קורא - שבוע העיצוב טאיוואן 2016

 
השנה לראשונה נבחרה טאיפיי בירת טאיוואן להיות בירת העיצוב העולמית לשנת 2016. תואר מכובד זה, מציב את טאיפיי במרכז זירת העיצוב העולמית, ובא לידי ביטוי בעשרות תערוכות ואירועי עיצוב בינלאומיים אשר מתקיימים בה לאורך השנה.
 
 
אנו גאים בכך שהפקולטה לעיצוב של HIT נבחרה לייצג את ישראל באחד האירועים המרכזיים והפופולריים ביותר- שבוע העיצוב הטאיווני - “ TWDW " שיתקיים בספטמבר 2016. זוהי הזדמנות גדולה לחשוף את העיצוב הישראלי ואת הפקולטה לעיצוב בזירה הבינלאומית, וזוהי גם הזדמנות אישית למעצבים, להציג את עבודותיהם בתערוכה ולחשוף את יצירותיהם לקהל הרחב.
 
בתערוכה יוצגו עבודות המייצגות את העיצוב הישראלי בנושאים שונים ומגוונים. מטרתנו לייצר תמונת מצב רחבה של העיצוב העכשווי בישראל, ולבחון דרך התערוכה את מאפייני העיצוב המקומי והשפעתם מהמציאות היומיומית בה אנו חיים. אנו מאמינים שבמקרים רבים, עבודתו של מעצב משקפת את הערכים, התרבות והסביבה בה הוא חי. גם בעבודות שלא עוסקות בהכרח בהקשרים ישראליים, ניתן לגלות מאפיינים, תחומי עיניין וסיפורים מקומיים.
 
אנו שואפים כי מכלול המוצגים בתערוכה ייתן לצופים בה תחושה של ישראליות. אנו קוראים לכם- סטודנטים, בוגרים ומרצים במחלקות השונות, לשלוח לנו עבודות ופרוייקטים אשר יכולים להתאים לתערוכה זו.
 
הגשת הבקשה כרוכה במילוי הטופס המצורף.
שימו לב!! נא לצרף את תמונות הפרוייקטים בטופס עצמו ולא במייל.
אם ברצונכם להגיש מספר פרוייקטים אנא עשו זאת בטפסים נפרדים- טופס לכל פרוייקט. את ההצעות יש לשלוח למייל: hit.twdw@gmail.com עד ה- 28.5 בלבד!
 
מתוך כלל העבודות שיישלחו, ייבחר צוות התערוכה את העבודות המתאימות ביותר עפ"י שיקולים של התאמה לתוכן וכן שיקולים לוגיסטיים וטכניים הכרוכים בהקמת תערוכה בחו"ל (גודל, משקל, התאמה לחלל וכו'...) ההשתתפות בתערוכה אינה כרוכה בתשלום מצד המציגים. פרטים נוספים יישלחו למציגים בהמשך.
 
מחכים להצעות שלכם
צוות התערוכה- טאיוואן 2016 .