חדשות ואירועים

שבחים לתערוכת "מחוץ לקופסא" של HIT בשבוע העיצוב של ברצלונה

מקרב בתי הספר היוצרים והעוסקים בעיצוב בישראל, הציג המכון הטכנולוגי את התערוכה בהיקף הגדול ביותר, שזכתה למאות מבקרים. ראש הפקולטה לעיצוב, דנה אריאלי : "ההישגים של הסטודנטים, הבוגרים והמרצים שלנו הם יוצאי דופן ויש ביקוש להצגת התפוקות שלנו בשבועות עיצוב מובילים בעולם"

הישג לפקולטה לעיצוב של המכון הטכנולוגי חולון HIT. התערוכה "מחוץ לקופסא" של המחלקה לעיצוב תעשייתי זכתה לשבחים בשבוע העיצוב של ברצלונה שהתקיים לאחרונה.

שבוע העיצוב בברצלונה HIT

השנה נבחרה ישראל לשמש כמדינה היחידה שמעצביה נחשפים במסגרת שבוע העיצוב של ברצלונה. מקרב בתי הספר היוצרים והעוסקים בעיצוב בישראל המכון הטכנולוגי הוא הנציג היחידי שהציג תערוכה בהיקף כזה גדול במסגרת שבוע העיצוב של ברצלונה. התערוכה הקיפה את שדות הפעולה המגוונים והמרתקים בהם עוסקת המחלקה לעיצוב תעשייתי בראשותו של מר דודי ראב"ד.

על התערוכה הופקד מוזיאון העיצוב של חולון ולפני מספר חודשים נוצר שיתוף פעולה בין מוזיאון העיצוב בחולון אשר הופקד על התערוכה, לבין הפקולטה לעיצוב של המכון הטכנולוגי חולון. פרט לסטודנטים בפקולטה מציגים בתערוכה גם בוגרי המכון הטכנולוגי וגם מרצים בפקולטה, בכללם אילון ערמון (אוצר התערוכה) ועדיטל אלה.

שבוע העיצוב בברצלונה HIT

ראש הפקולטה, דנה אריאלי: "הפקולטה לעיצוב הציגה השנה תערוכה מקיפה במסגרת שבוע העיצוב של ברצלונה. זו השנה השנייה בה אנחנו יוצאים עם תערוכות של סטודנטים ובוגרים אל מחוץ לגבולות ישראל שכן ההישגים של הסטודנטים, הבוגרים והמרצים שלנו הם יוצאי דופן ויש ביקוש להצגת התפוקות שלנו בשבועות עיצוב מובילים בעולם. התערוכה "מחוץ לקופסא" של המחלקה לעיצוב תעשייתי בשבוע העיצוב של ברצלונה נאצרה על-ידי אילון ערמון מרצה בכיר בפקולטה לעיצוב, שאף הוזמן להציג במסגרת שבוע העיצוב. התערוכה זכתה למאות מבקרים ולשבחים אדירים והיא משאירה אותנו עם טעם של עוד!"

שבוע העיצוב בברצלונה HIT