חדשות ואירועים

בוגרי הפקולטה ב"צבע טרי"

 

במסגרת אירועי "צבע טרי" 2019, תציג מועצת הפיס לתרבות ולאמנות את "חממת מפעל הפיס לעיצוב" שהוקמה במטרה לעודד את המעצבים הישראליים ליצור פרויקטים חדשים. לאחר פרסום קול קורא, התקבלו לחממה 7 מעצבים ישראלים צעירים. המעצבים, אשר נבחרו על ידי ועדה מקצועית, זכו לליווי מקצועי ולמענק בסך של 50,000 ₪ לעיצוב ולייצור של פרויקט חדש. המעצבים הנבחרים פועלים בדיסציפלינות שונות של עיצוב ויוצרים במגוון טכנולוגיות וגישות עיצוביות. ארבעה מבין ה-7 שנבחרו השנה (נטע אשרי ותום כהן בפרויקט משותף) הם בוגרי הפקולטה לעיצוב HIT.

 


 

  

 

עמרי פישר

איך ניתן לייצר חפץ באמצעות פעולת צביעה בלבד? הפרויקט הינו פרפורמנס עיצובי, הקורא תיגר על הדרכים המסורתיות שבהן אנו מתייחסים למוצר.

 


 

 

 

נטע אשרי ותום כהן
מחקר חומרי-טכנולוגי הבוחן את גבולותיה של למינציה בפורניר, והופך את העץ הפשוט לחומר יקר ערך וייחודי. דרך הקראפט שפיתחנו, נוצרים מגוון רהיטים המעלים שאלות על חומרים טבעיים וסינתטיים, עבודת יד ושימוש במשאבים.

 


 

 

 

נעמה אגסי
"מלאכותי" היא סדרת חפצים עשויים בטכניקה ייחודית של חיקוי אבן, שמעלה שאלות על ייצור מלאכותי של אלמנטים טבעיים. שעון שמש ("מלאכותית") הוא שעון ביתי שמחקרה את פעולת שעון השמש הקדום ומציג את הזמן באמצעות מחוג המטיל צל על חזיתו.

 


 

 

פורסם: 26/05/2019