חדשות ואירועים

אות "האיש ההולך" לאקטיביזם 2019


"האיש ההולך" הוא הוא פרויקט חתרני שיצרו איתן ברטל, ראש המחלקה לתקשורת חזותית בHIT  ואילן גולדשטיין. במסגרת פעילות רחוב אגרסיבית ומתוקשרת, קרא תיגר על שליטתו של הממסד על המרחב העירוני. שיאו של הפרויקט היה מסע בחירות -"האיש ההולך" לראשות העיר.

 

דמות פיקטיבית שיכורת כוח, שהעלתה על סדר היום של מערכת הבחירות נושאים כמו; חברה, שלטון תאגידי, אקולוגיה ותכנון עירוני. מסעו של "האיש ההולך" מלווה בהבטחה: בקרוב אגיע רחוק, מהווה השראה לטקס הענקת אות לאקטיביסטים הפועלים ביננו. לחזק ולעודד את אלו המהווים סמן מצפוני וערכי. 


זו הפעם השנייה בה מוענק אות "האיש ההולך" לאקטיביזם. היוזמה נועדה להוקיר ולהעלות על נס את פועלם של אלו המעמתים את סדר העדיפויות הלאומי והתקשורתי עם הלוקאלי. להריע לאלו הפועלים מתוך מחויבות טוטאלית ובלתי מתפשרת.

 

אינדיבידואליסטים המקדישים את חייהם לשינוי ועשייה בתחומים, שלרוב האנשים נראה כבלתי אפשרי ובעיניהם הוא בלתי נמנע. אות "האיש ההולך" שיתקיים בבית העיר השייך לעיריית תל אביב – יפו, מוענק לאלו שיצאו למסעם מבלי לחכות שיצטרפו אחרים ומבלי לחכות לאישור. אלו אנשים שמאמינים שלעיתים זה הולך רק בכוח: בכוח ההתמדה, בכוח האמונה בדרך, בכוח מקבלי האות: תומר אביטל, בית סיסטם עאלי, אורי-לי ברלב, דוד מזרחי, שרון שפורר, מייסם ג'לג'ולי, ניצן כהנא, ורד נבון, שוהם אמסלם, באנצ'י סלמסה, לינור דויטש  ושושקה אנגלמאיר.


האות יוענק בבית העיר |  יום רביעי, 27.3 / 19:00 קבלת פנים / 20:00 הטקס