חדשות ואירועים

סטודנטית לעיצוב פנים עיצבה חדר עם מסר סביבתי במוזיאון הפופ אפ בתל אביב


לורן קרואני סטודנטית בשנה ג' במחלקה לעיצוב פנים הביאה את האג'נדה שלה בנושא איכות הסביבה וזיהום האוקיינוסים לפרויקט ב Pop Up Museum שהוקם בתל אביב לשבועיים.

פסטיבל האמנים הכי חו"ל שמתקיים בארץ, מתרחש בימים אלה ברחוב פנקס בתל אביב. 24 דירות בשני בתים ריקים המיועדים להריסה בפרויקט פינוי בינוי ניתנו ל150 (מתוך 600) אמנים שנבחרו והפכו אותם למוזיאון זמני.


לורן קרואני נבחרה לפרויקט וקיבלה חדר אותו עיצבה כקרקעית הים ובו הראתה מה קורה לפסולת שלנו כשזו שוקעת במצולות.


מסבירה לורן: "החלל שלי מדבר על זיהום הים ועל איך ה"שמירה" על בני האדם מהנגיף הוסיפה לקרקעית הים זיהום נוסף- מסכות חד פעמיות. במקום בו האנושות מנסה לשמור על עצמה זה המקום בו היא פוגעת בעצמה הכי חזק. לפני ההקמה הלכתי במשך כמה ימים לאסוף "זבל חופים" ממקומות שונים בארץ כדי להצליח להנכיח בצורה הכי אותנטית שהכל, באמת הכל נזרק לים".


את הקונספט לחלל הים שלה יצרה בסטודיו שנה א', בסמסטר א' בהנחייה של שרון אלה ומאיה טופול.


"הים הוא הבית השני שלי מאז ומתמיד והרצון לשמור עליו הוא נושא חשוב לליבי ולשמחתי זו תערוכה שנייה שאני מציגה בה נושא אקולוגי בהקשר לזיהום הים. היה לי חלום לבנות את ביתן ההסברה שלי לזיהום, צרכנות ומיחזור, החלל הראשוני והבוסרי הזה. אומנם בשינויים התואמים את אווירת הפופ אפ ואת התקציב, אבל החלל קם לתחייה".


חלל הים של לורן נמצא בבניין של פנקס 13 בקומת מרתף.
המוזיאון פתוח עד 11.2.22

>
 
חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב חלל הים של לורן במוזיאון הפופ אפ בתל אביב
<פורסם: 07/02/2022