חדשות ואירועים

נעילת "לבוש ראש" – תערוכת סטודנטים בסמסטר א' שנה א' בעיצוב פנים

 
תערוכת "לבוש ראש" אשר הוצגה במהלך חודש ינואר 2017 במרכז העסקים עזריאלי בחולון ננעלה באירוע בהשתתפות הסטודנטים, נשיא HIT פרופ' אדוארד יעקובוב, מנכ"ל עזריאלי חולון מר אייל יוהן, מנכ"ל המכון מר שמואל גולדברג, דיקאנית הפקולטה לעיצוב פרופ' דנה אריאלי, ראש המחלקה לעיצוב פנים אדר' ניני ורשבסקי, ראובן גבעתי, מרצה ומרכז שנה א' במחלקה לעיצוב פנים אשר גם אצר את התערוכה ואנשי סגל.
 
בתערוכה הוצגו כ- 70 עבודות של סטודנטים בשנה א', סמסטר א', אשר נתבקשו בעבודת העיצוב הראשונה שלהם באקדמיה, להביא לידי ביטוי ערכי, חלל אישי ומייצג לכדי מופע רעיוני חומרי וצורני. הסטודנטים עבדו בחומרים שונים ומגוונים כגון: קליפות בצל, עור, בטון, נייר, פרספקס, לבד ועוד.
 
"להסתיר" - עבודתה של ספיר אברהם אשר הוצגה בתערוכה
 
פרופסור יעקובוב שיבח בדבריו את שיתוף הפעולה המתמשך עם מרכז עזריאלי וציין את הרמה הגבוהה והמרשימה של העבודות שהוצגו בתערוכה, וזאת לאור העובדה שמדובר בסטודנטים הנמצאים בסמסטר הראשון ללימודיהם במכון. "מדובר בשיתוף פעולה חשוב מאוד אשר יימשך עוד זמן רב" אמר הנשיא.
 
אדר' ניני ורשבסקי, ראש המחלקה, ציין כי זו הזדמנות מופלאה לסטודנטים שאך זה התחילו את לימודי העיצוב כבר להציג עבודות בתערוכה מרשימה ובמקום מכובד זה.
 
 
מנכ"ל מרכז עזריאלי חולון, מר אייל יוהן, ציין בדבריו כי מדובר בהמשכה של מסורת ושיתוף פעולה מבורך. "החיבור הזה שלכם כסטודנטים למקום הזה הוא טבעי שכן בסופו של דבר חלקכם אף יגיעו למקומות העבודה הרבים שנמצאים כאן, וכמובן למקומות הבילוי הרבים במתחם".