חדשות ואירועים

FOR SAIL! - תערוכת הבוגרים של הפקולטה לעיצוב

 
 
תערוכת הבוגרים של הפקולטה לעיצוב מפליגה לדרכה עם פרויקטים החושפים חיבורים, מאוויים, עוצמות, פחדים, חלומות וחידושים המשמשים בבואה מרתקת למתרחש שקורה בארץ ובעולם. פרויקטים רבים מציגים תעוזה מחשבתית, חומרים חדשים, אפליקציות, ממשקים ופריטים יוצאי דופן, הנראים לראשונה במחוזותינו.
 

פתיחת התערוכה 13/7/2016 בשעה 20:00 נעילה 27/7/2016
התערוכה תתקיים בבניינים 6-7 בפקולטה לעיצוב
ימים א,ב,ד,ה מ- 16:00- 22:00, יום ג מ- 10:00 – 22:00
יום ו מ- 10:00- 13:00
רח' הופיין 63, חולון

לי בן משה - המחלקה לעיצוב פנים
פרויקט הגמר של לי בן משה - המחלקה לעיצוב פנים
 
בתערוכה ניכרת התכנסות ועיסוק בנושאים אישיים ורגשיים כמו דכאון, אובדן ופוביות, לצד פתרון סוגיות למען החברה, עיסוק ברשתות החברתיות, ניסיון לתקן עוולות חברתיות, בעיות דיור, צנזורה ועוד.

ארבע שנות לימוד מרתקות בפקולטה לעיצוב ב- HIT מגיעות לסיומן החגיגי בתערוכת בוגרים מקיפה, חדשנית ומגוונת, בה מציגים בוגרים מהמחלקות עיצוב פנים (רמ"ח: אדר' ניסן ורשבסקי), עיצוב תעשייתי (רמ"ח: דוד ראב"ד) ועיצוב תקשורת חזותית (רמ"ח: תמיר שפר), את פרויקטי הגמר שלהם.

דקאן הפקולטה פרופ' דנה אריאלי : "הפקולטה לעיצוב עשתה כברת דרך אדירה בשנה האחרונה- לא פחות מחמש תערוכות הוצגו בחו"ל ואת כולן הובילו הסטודנטים המופלאים של הפקולטה כמו גם המרצים בה. תערוכת הבוגרים של קיץ תשע"ו, for sail מציעה מחבר יוצא דופן בין העובדה שהסטודנטים שלנו עוד שנייה מפליגים החוצה מן הקן, לבין המחווה, שהפקולטה החליטה לערוך לפרופ' עמי דרך, איש ים ומעצב תעשייתי דגול שנפטר בטרם עת.

כמו בכל שנה, גם השנה, הבציר של הפקולטה יוצא דופן: עיצוב למען הקהילייה, עיצוב מקיים, השמשה של מבנים וחומרים קיימים יוצגו לצד עיצוב אינטראקטיבי בועט וחידושים טכנולוגיים וטכניים פורצי דרך. יש מעט בתי ספר לעיצוב בעולם שהיבול השנתי שלהם מדהים כמו שלנו, ואני גאה במיוחד לעמוד בראש הפקולטה לעיצוב".
 
לדוגמה :
לי בן משה - המחלקה לעיצוב פנים- "לומיום" : שזלונג הנעשה בטכניקה של אריגת צינורות אלומיניום. הטקסטיל המתקבל הוא בעל חוזק מבני וקונסטרוקטיבי, המאפשר לו לעמוד באופן עצמאי.