רדיו קסם 106FM

שידור חי :


 

אודות

 

רדיו קס"ם החל את שידוריו בשנת 1996 כחלק מתוך לימודי התקשורת במכון הטכנולוגי חולון. פרויקט ש"קול ישראל" הקים אז והיה אחת משלש התחנות שהחלו את פרויקט התחנות הרדיו החינוכיות וקהילתיות. במשך שנים תלמידי מגמת התקשורת הפעילו את תחנת הרדיו. בהמשך הצטרפו אליהם תלמידי תיכון מחולון ובת ים.

רדיו קס"ם משדר תוכנית בוקר קבועה כבר שנים בשם "קסם בבוקר" תכוניות אקטואליה רכה הנותנת פה לאירועים קהילתיים להשמיעה את קולם, וכן לתכנים מעניינים, ואנשים מעניינים.

רדיו קס"ם היה הראשון בארץ ששידר תכוניות מיסטיקה ומגזינים שונים כגון מגזין מחשבים, לחיות ועוד. כיום משדרים בנוסף לסטודנטים שדרנים מהקהילה מחולון, במגוון תכוניות.

 

מנהל הרדיו 
מר משה ירונסקי 

טל' 03-5026662 
moshey@hit.ac.il

 
ניתן לעקוב אחרינו גם בעמוד הפייסבוק של הרדיו
 


 

שדרנים

 

אהרון מורג
שרון אייזן
רובי רבינוביץ'
תגל זילברמן
מיכל_חיל
שרון נריה בר-און
מיכה גלוסקינוס
אופיר עקיבא
סימה להט
זוהר נוי

  

אהרון מורג

 

עורך ומגיש את "להיטון.קום", מוזיקה טובה מכל העשורים וכותרות האתמול בבידור ובמוזיקה, ביום חמישי בתשע בבוקר, ויחד עם משה ירונסקי את "מעדן ויניל", תוכנית על תקליטים, מתוך תקליטים, בימי שלישי, בשתיים בצהריים. כותב על מוזיקה מגיל 13 . היה עורך המוזיקה במגזין הנוער "רדיועשרה" ברשת ב' והגיש פינות בתוכניות "מוזיקה היום" ו"מחט בערימת תקליטים" בגלי צה"ל. עורך אתר להיטון.קום, ממייסדי "ראש1 " ו"פנאי פלוס", עורך מדור המוזיקה ב"להיטון" במחצית הראשונה של שנות ה-80 וכתב בידור ומוזיקה ב"לאישה" ובעיתון היומי "על המשמר" (ז"ל).

אמירה מורג היא מפיקת "להיטון.קום" ו"מעדן ויניל". עורכת ספרים וכותבת ספרי חיים במקצועה ולשעבר עיתונאית ב"ידיעות אחרונות", "פנאי פלוס", "ראש1 ", "עולם האישה" ו"על המשמר".

  

שרון אייזן

 

מרצה מובילה בתחומה ומומחית בינ"ל לחשיבה תוצאתית יישומית לחברות, ארגונים והשוק הפרטי. שרון העבירה ומעבירה הרצאות רבות במסגרת אירועים וכנסים מקצועיים של חברות ואירגונים בארץ ובחו"ל.

שרון תוייגה כמובילה בתחומה בכתבות בליידי גלובס במהלך 2014 כאישה היחידה בין גברים שמובילה כנסי ענק בתחום ההתפתחות האישית והמקצועית בארץ.

הופיעה בפינת המומחים בערוץ 10 וזכתה לכתבות ואזכורים רבים בפוסטים ובבלוגים של מובילי דעת קהל עם ביקורות מעולות. את הכשרתה עברה ב- Life Success Corporate היוקרתי בארה"ב בו למדה מהמובילים ברחבי העולם בתחום חשיבה תוצאתית כגון: בוב פרוקטור, אנטוני רובינס, סנדי גלגר, מארי מורסי, רוברט שמין, ניק האליק ועוד.

שרון ממותגת כמרצה סוחפת, אנרגטית, ממגנטת שמותירה וואו וטעם של עוד. בהרצאותיה היא משלבת אינטראקציה עם הקהל. העברת המסרים מתבצעת בצורה חדה וברורה לצד המחשה ודוגמאות חיות מעולם התוכן של המשתתפים. שרון מצליחה להעביר את תחום החשיבה התוצאתית היישומית לחברות וארגונים באופן שמאפשר המחשה ברורה כיצד בשינויים קטנים בשגרת העבודה ניתן לשדרג את התוצאות בצורה משמעותית ואף ליהנות מהדרך.

האותנטיות של שרון בשילוב אנרגיה גבוהה מצליחה לשלהב ולסחוף את עובדי ומנהלי הארגון לעשיה מוכוונת תוצאות בחשיבה אחרת. ההמלצות ששרון מקבלת מהארץ ומחו"ל לגבי הערך המוסף ומשב הרוח הרענן שמביאה איתה. מדברים בעד עצמם

 

  

רובי רבינוביץ

 

בן 51. מגיל צעיר אוהב מוסיקה, יוצר וכותב. בוגר הקורס הראשון של רדיו תל אביב, אז בניהולם של מירב מיכאלי וארז טל. חובב רדיו מגיל צעיר. פועל לקידום וחשיפת אומנים צעירים במסגרת תכוניתו והתכנית הבמה המרכזית לאומנים יוצרים שמשודרת בתחנה בימיי ראשון ורביעי ברדיו קסם התחנה החינוכית של קול ישראל 106FM.

 

  

תגל זילברמן

 

יועצת ומנחה משפחתית המתמחה בילדים ומתבגרים עם הפרעות קשב ולקויות למידה, וכן בהדרכת הורים.

במסגרת פעילותה, מעבירה סדנאות והרצאות בצורה חווייתית המותאמות לאופי האירוח והקהל. בנוסף מלווה משפחות ומעניקה ייעוץ זוגי פרטני.

"רגעי קסם משפחתיים" הינה תכנית ייעוץ בנושאים משפחתיים מאתגרים. 

  

מיכל_חיל

 

עורכת דין בהכשרתה, מנהלת למעלה משבע שנים את הספרייה של HIT מכון טכנולוגי חולון.

מפיקה ואוצרת תערוכות, צלמת חובבת, מרבה לטייל בעולם, שרה ועוסקת במוסיקה מגיל צעיר מאד, בין היתר עבדה עם המוסיקאים יאיר רוזנבלום וקובי אשרת. בעשור האחרון החלה להתעניין ולהשתלם בעולם הג'אז, למדה במסגרת בית הספר למוסיקה "הד" והשתתפה בסדנאות ג'אז בניו יורק.

עורכת ומשדרת את תכנית הצהריים של יום ראשון (13:00) "צהריי ג'אז" המביאה את הקול הנשי של עולם הג'אז והבלוז העולמי ואת תכנית הבוקר של יום שלישי (08:00), "וינטג'", המוקדשת למוסיקה הישראלית בעיקר בשנים 60-80 ומביאה, לצד השירים, את סיפורם של היוצרים (מלחינים, כותבים, זמרים, להקות).

  

שָׁרוֹן נֵרִיָּה בָּר-אוֹן

 

מפיק, עורך ומגיש תוכניות ברדיו קסם. עיתונאי שדרן אשר מזמין את אורחיו לספר את הסיפור שלו ברדיו בשידור חי.

שרון נריה הינו נומרולוג קבלי, סופר, אשר פרסם עד כה 5 ספרים, בלוגר, מרצה, מנחה ומדריך קורסים. שרון חבר באיגוד הישראלי לעיתונות תקופתית.

תוכנית הדגל שלו מכונה "אות לאות תביע אומר." בה הוא מספר על צופן סוד האותיות, המספרים והפסוקים שאת סוד מהות האדם לנו מגלים. שרון נריה מוסיף נגיעה במפת עץ החיים הקבלית על-פי תורת הנומרולוגיה הקבלית , המספרת את סיפור חייו של האורח ומוסיף על הענקים התנכיים המסתתרים במפתו.

שרון נריה מאמין שבכל אדם מתחבאים שני סוגים של סיפורים: סיפור אישי על דרכו בחיים, וסיפור אישי שמספרות אותיות שמו ומפת עץ החיים הקבלית שלו. בתוכנית הוא נוגע בשניהם ועושה דבר הנשמע פשוט אך למעשה הוא מופלא וקסום. לעיתים קרובות הוא והמתארח מוצאים עצמם במקום חדש עבור שניהם, במקום בו האורח או האורחת מגלים על עצמם דברים חדשים אך מדויקים להפליא. באותם רגעים ניתן גם להרגיש את עומק התחושות גם דרך גלי האתר.

כל תוכנית מוקלטת ומתועדת על ידי שרון נריה, מעודכנת בבלוג שלו ומופצת באמצעות הפייסבוק, כך שניתן להאזין לה בכל זמן.

  

מיכה מאיר גלוסקינוס

 

זמר יוצר בוגר קורס שדרים וכיום עיתונאי מגיש את התוכנית "הבמה המרכזית לאומנים יוצרים" מארח בתכוניותיו אומנים מפורסמים וגם אומנים ולהקות חדשים שנחשפים לקהל.

התוכנית משודרת חי פעמים בשבוע בימים ראשון ורביעי, בין השעות 11:00-13:00.

מיכה מארח את האומנים באולפן, וכן ראיונות עם זמרים בטלפון על המוזיקה שלהם, ומשמע את שיריהם. בין הזמרים שהיו באולפן אילנית, אבי טולדנו, אביהו מדינה, מאיר פנקשטין, אסתר שמיר, שולה חן, קורין אלאל.

  

אופיר עקיבא

 

אופיר עקיבא שדר ומגיש תוכנית רדיו "הכי טוב בדרך" על השגת מטרות עפ"י חכמת הטבע והמקורות. התוכנית משודרת בימי שני בין השעות 08:00-09:00.

אופיר הוא מורה דרך, קצין חילוץ, מדריך הישרדות המוביל אלפי אנשים בשנה מכל העולם בדרך להגשמת ייעודם.

מנכ"ל המרכז למנהיגות טבעית.

מחבר הספר והשיטה "הכי טוב בדרך".

  

סימה להט

 

 

 

 

 

  

זוהר נוי

 

נשוי ואב לשניים, אוהב, קורא, חי ונושם ספרים מהיום שהוא זוכר את עצמו.

כאיש יחסי ציבור שעיקר מומחיותו בקידום ספרים וסופרים, זוהר בתכניתו "ספרים סופרים ומה שביניהם" מפנה זרקור לאלו שעוסקים במילה הכתובה, לפני ומאחורי הקלעים, אלו שיעדיפו ספר טוב על פני צפייה במסך.

התוכנית משודרת בימי רביעי בין השעות 08:00-09:00.

  

לוח שידורים

 

שעה יום א יום ב יום ג יום ד יום ה
08:00-09:00
אקטואליה
עם מנשה נחום
 
הכי טוב בדרך
עם אופיר עקיבא
 
שירים עבריים
עם מיכל_חיל
 
רבותי ספרים
עם זוהר נוי
 
מדברות על הכל
עם אורנה גיטנוי ותמר
 
09:00-10:00
יוצרים תוצאות
עם שרון אייזן
 
קסם בבוקר
עם דינה לקס
 
פעמים קפה
עם רוני שוורץ עמילוב
 
באה בטוב
עם סימה להט
 
להיטון קום
עם אהרון מורג
 
10:00-11:00
שירים חדשים וישנים
עם רובי רבינוביץ
 
קסם בבוקר
עם דינה לקס
 
פעמים קפה
עם רוני שוורץ עמילוב
 
באה בטוב
עם סימה להט
 
באה שבת
אביבה
 
11:00-12:00
אירוח בוקר אומנים
עם מיכה גלוסקינוס
 
אות לאות יביע אומר
עם שרון נריה בר און
 
פעמים קפה
עם רוני שוורץ עמילוב
 
אירוח בוקר אומנים
עם מיכה גלוסקינוס
 
מגזין תרבות
אבי אברהם
 
12:00-13:00
אירוח במה מרכזית
עם מיכה גלוסקינוס
 
אות לאות יביע אומר
עם שרון נריה בר און
 
דאון טאון פרטי
עם רמי כץ
 
אירוח במה מרכזית
עם מיכה גלוסקינוס
 
שירים בקצב אחר
עם דלית יועש גלאון
 
13:00-14:00
שעה של גאז'
עם מיכל_חיל
 
אות לאות יביע אומר
עם שרון נריה בר און
 
דאון טאון פרטי
עם רמי כץ
 
יזמות והי טק
עם עו"ד אורי ארבל
 
אקטואליה
עם יצחק פרי
 
14:00-15:00
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
מעדן וניל
עם אהרון מורג
 
קסם משפחתי
עם תגל זילברמן
 
 
 
 
15:00-16:00
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
16:00-17:00
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
17:00-18:00
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
18:00-19:00
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 
שירים ברצף
 

  

גלריית תמונות