גלריה ויטרינה ע''ש ג'וליה מזרחי

"ROMANCE"

 

 

גלריה "ויטרינה" ב- HIT מכון טכנולוגי חולון, גאה להציג תערוכת צילום חדשה:

 

" ROMANCE"

 

התערוכה מוצגת בגלריית ויטרינה על שם ג'וליה מזרחי, ב- HIT מכון טכנולוגי חולון
אוצרת: מיכל קסטיאל
שעות הפתיחה: א'-ה' בין השעות 9:00-20:00 ובימי ו' 9:00-13:00.
נעילת התערוכה: ביום רביעי 28.3.2018

 

 

תערוכת צילומים חדשה – "ROMANCE", המוצגת ב HIT -מכון טכנולוגי חולון מכניסה את המבקרים לרגעים האינטימיים ביותר של הזוג דורון וצילה אדר. התערוכה מציגה את תהליך ההתמודדות האמיץ של צילה עם סרטן השד דרך נקודת מבטו של בעלה, הצלם דורון אדר, שתיעד במהלך 35 שנים את הזוגיות שלהם ואת ההתמודדות המשותפת עם המחלה הקשה.

 


"לפני 5 שנים אשתי חלתה בסרטן השד ובגבורתה החלימה " מספר הצלם דורון ארד. "התערוכה מראה את ההתמודדות עם המחלה לצד הזוגיות שלנו שהתעצבה והשתנתה בהתאם. החלטתי לא להתמקד רק בתקופת המחלה, אלא גם בהיבטים מתחילת הזוגיות שלנו (תמונות בשחור-ולבן), אשר יוצרים מעין הקדמה ורצף של תמונת חיינו".

 


ארד מספר כי אשתו מאוד התרגשה כשראתה את התמונות שצילם. "היא פתאום ראתה את ההשתקפות של הזוגיות שלנו דרך נקודת המבט שלי. אין ספק שאשתי היא מודל לחיקוי לי ולסביבתי".

 


דורון אדר, צלם מקצועי מזה 50 שנה ועוסק באמנות - כיום מציג בתערוכות ומשמש כאוצר לצד עבודתו כחבר בגלריה שיתופית בירושלים.

 


בתערוכה למעלה מ-20 צילומים. בכל צילום סצנה, סיפור, נקודת מבט אישית וזוגית, כזו המספרת חלק קטן של סיפור האהבה של הזוג. במקביל יוצגו בתערוכה מצגות עם וידאו של ראיון בו התארחו דורון וצילה, במסגרתו הם מציגים את נקודות המבט האישיות שלהם..
התערוכה מתקיימת כחלק מפעילות היחידה לקידום נשים  במכון שבראשה עומדת עו"ד אורנה קופלוביץ: "בחרנו להציג נשיות וזוגיות כפי שהיא באה לידי ביטוי בסדק שנפער כששגרת החיים מופרת. המצלמה של דורון הטיבה ללכוד את האור בתוך הקושי והצילומים הללו מתעדים מסע אישי זוגי ומשפחתי של התמודדות והשראה".

 

 

 

 

 

 


על הגלריה

גלריה ויטרינה ע"ש ג'וליה מזרחי במכון הטכנולוגי  חולון קיימת ופועלת מזה 6 שנים. במסגרתה הוצגו תערוכות רבות במגוון נושאים אשר זכו לחשיפה נרחבת באמצעי התקשורת, להתעניינות ותשבחות מהמבקרים.