גלריה ויטרינה ע''ש ג'וליה מזרחי

"התערבות במרחב", תחרות צילומי סטודנטים

  
במסגרת תחרות צילום נושאת פרסים התבקשו תלמידי המחלקה לתקשורת חזותית בפקולטה לעיצוב של המכון הטכנולוגי לחשוב על כלי ביטוי שיצליח להביא לשינוי במרחב תוך כדי יצירת תיעוד משכנע ואסתטי העומד בזכות עצמו.
 
תערוכת "התערבות במרחב". אוצר: עדי ברנדה


 גלריה ויטרינה, הפקולטה לעיצוב, בנין 6, HIT מכון טכנולוגי חולון

3.2.2014 - 11.2.2014

 שעות הפתיחה של הגלריה: 10:00-17:00, ימים א-ה

 
תחרות צילומי סטודנטים
 
 

תערוכת צילומים "התערבות במרחב", תפתח ב-3.2 בגלריה ויטרינה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון. התערוכה היא למעשה תחרות צילום נושאת פרסים לקידום עניינם ועיסוקם של תלמידי המחלקה לתקשורת חזותית בפקולטה לעיצוב של המכון הטכנולוגי.

במסגרת התחרות הוטלה על הסטודנטים המשימה לחשוב כיצד המרחב הציבורי משרת/לא משרת את פעילותם העיצובית והחברתית, והם התבקשו לחשוב על כלי ביטוי שיצליח להביא לשינוי במרחב תוך כדי יצירת תיעוד משכנע ואסתטי העומד בזכות עצמו. היה עליהם לייצר גוף עבודות המדגים את הרעיון והביצוע החזותי כאחד דרך יצירה המסוגלת להעביר את הרעיון המקורי.

אמנות במרחב הציבורי היא אמנות השואפת להציג במרחב הציבורי ולשנות את המרחב הציבורי עצמו כמעשה אסתטי וביקורתי. התערבות במרחב הוא סוגה אמנותית נרחבת שהחלה עם התפתחותה של האמנות המושגית של שנות ה-70. זו ביקשה לבחון את סדר היום הציבורי של החברה, לתבוע מחדש את המרחב כשייך לכלל ולבחון את גבולות האמנות מחוץ לחלל הגלריה והמוזיאון. זאת מתוך תפיסה כי יש לנסח מחדש את יחסנו אל המרחב הציבורי בו מתרחשים תהליכים חברתיים רבים.
 

במקום 1 יוגב קופרמן
במקום 1 יוגב קופרמן

 
במקום 2 דנה דושקין
במקום 2 דנה דושקין

 
במקום 3 הדר גולן
במקום 3 הדר גולן