גלריה ויטרינה ע''ש ג'וליה מזרחי

"שמונה כפולות לפחות"

 

תערוכה חדשה בגלריה ויטרינה ע"ש ג'וליה מזרחי. סטודנטים ובוגרי המכון מציגים איורים לספרים.


אוצרת: נעמה בנזימן

פתיחה :21.11.19  בשעה 18:00
נעילה : 6.12.19


למעלה מ־20 ספרים מאוירים המשקפים אינטרפרטציות לטקסטים ספרותיים מוצגים בתערוכה ושמה "שמונה כפולות לפחות" (מונח המתאר ספר ובו 16 עמודים לפחות) אותה אוצרת נעמה בנזימן, מרצה בפקולטה לעיצוב במכון. 

 


הסיפור "כיפה אדומה" מוצג כאגדה מאוירת המתרחשת כיום בשיכונים של חולון, השיר של הביטלס "האנשים הבודדים" מוצג כסיפור עלילתי בעל מסר שבמרכזו דמויות מפלסטלינה, וסיפורי המקרא מיוצגים כלקט איורים בספר שכותרתו "בבל". עבודות איור נוספות לקוחות מעולמות תוכן אחרים ובהם ספרי שירה, סיפורת, מדעים ופילוסופיה.

 

איור: יפעת פטררו


התערוכה תוצג במסגרת שבוע האיור של תל אביב ואירועי "אוהבים אמנות, עושים איור" של מהחלקה לאמנויות בעיריית תל אביב.שייערך לאורך 10 ימים ושני סופי שבוע החל מיום חמישי 21.11 ועד ליום שבת 30.11 

 

 

במסגרת התערוכה יתקיימו שני מפגשים עם בוגרות מעוררות השראה מהמחלקה לעיצוב תקשורת חזותית: 

 

 

ביום שישי 29.11 בשעה 11.00, מפגש עם שי צוקר – "מחוויית מלחמה לחוויית משתמש". 

פרויקט הגמר של שי, ״חוויות מחדר המדרגות״ בהנחיית נעמה בנזימן, הוא תיעוד מאויר של חוויות במהלך מבצע ״צוק איתן״. ההרצאה תעסוק במעבר מאיור נרטיבי ואישי לאיור בתחום הדיגיטלי ובמקצועות הייטק.  שי צוק היא מאיירת, עובדת בWIX.

 

איור: מרינה קוליקוב

 


ביום שישי 6.12 בשעה 11, נעילת התערוכה ומפגש עם שיר זלצברג - "Your work after work".

מה אתם עושים בשביל לפרסם את עצמכם? בשביל למצוא עבודה? הדבר המקובל ביותר לעשות הוא לשבת על המחשב כמה שעות, לבנות פורטפוליו ממש יפה ולקוות שהוא יגיע לאנשים הנכונים או יעבור מפה לאוזן. אבל היום יש לנו הרבה יותר כוח להשתמש בכלים און ליין ואוף ליין בשביל לקדם את עצמנו, להישאר בחוד החנית של התעשייה ועל הרדאר של המגייסים. שיר זלצברג היא מעצבת, מנהלת קהילה של 4000 מעצבי פרודקט בסטארטאפים בשם Startup Designers. משתתפת בתערוכה.

 

איור: שיר זלצברג

 

 


אוצרת: נעמה בנזימן

פתיחה :21.11.19  בשעה 18:00
נעילה : 6.12.19