חדשות ואירועים

נמצאו 13 תוצאות דף 1 מתוך 2

חבר השופטים של פרס אדמונד דה רוטשילד, בחר את 22 מעצבי ומעצבות המוצר שעלו לשלב הגמר לקבלת הפרס היוקרתי בסך כולל של 270,000 ש"ח. שמונה מרצים ובוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי של HIT עלו לשלב ה"שורטליסט" של הפרס בעיצוב תעשייתי לשנת 2021.

בוגרי תואר שני במכון הציגו את המערכת החדשנית שפיתחו במסגרת עבודת הגמר שלהם, בסימפוזיון בינלאומי שהתקיים באוניברסיטת צוקובה ביפן.

כ-70 נציגים של חברות מובילות השתתפו באירוע מעסיקים בעקבות תערוכת הבוגרים.

גם במהלך שנת הקורונה, בוגרי המחלקה לעיצוב תעשייתי ממשיכים לחשוב מחוץ לקופסה ולספק פתרונות מעשיים אשר מקלים על חיי היומיום של בעלי צרכים מיוחדים.

תערוכת הבוגרים של HIT החושפת את הדור הבא של עולם העיצוב דרך עבודות הגמר של בוגרי שלוש המחלקות בפקולטה לעיצוב: עיצוב פנים, עיצוב תקשורת חזותית ועיצוב תעשייתי.

רשם המהנדסים והאדריכלים אישר את רישומם בפנקס המהנדסים של בוגרי התוכנית לתואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול לאחר בחינה מדוקדקת, התקבלה אתמול (12.5.21) בקשת HIT להכרה בתוכנית הלימודים הנלמדת במכון בפקולטה להנדסת תעשיה וניהול טכנולוגיה, לצורך רישום בפנקס המהנדסים והאדריכלים. בחינת תוכנית הלימודים שנמשכה כחצי שנה כללה: מפגשים עם הנהלת המכון והפקולטה, בחינת תוכנית הלימודים, מפגש עם בוגרים, סיורים במעבדות המכון, סקירת סגל ההוראה והמרצים וצפייה בשיעורים הפרונטליים. 

מעבדת פרוייקטי גמר של הפקולטה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה נקראה ע"ש צבי הלר ז"ל,  בוגר מחזור א' במגמת הנדסת חשמל ואלקטרוניקה אשר נפל במלחמת יום הכיפורים. אירוע ההנצחה במעבדה נערך  מיד לאחר טקס יום הזיכרון בו סיפרו אלמנתו, חנה הלר ואחותו, אראלה דנמרק, על צבי, על תחנות חייו ומורשתו.

בשנת תש"פ ביצעו 75 סטודנטים בשנה ד' לתואר ראשון B.Sc. בניהול טכנולוגיה, 26 פרויקטי גמר. מתוכם הוצגו ששה פרויקטים באירוע מיוחד בו הוכרז הפרויקט הזוכה וכן הזוכים בציון לשבח.

פרויקטים של בוגרי הפקולטה להנדסה פורסמו בשני כתבי עת מדעיים יוקרתיים.

"לצעוק בשקט" הוא שמו של מיזם שהגתה אוריה גורל, בוגרת הפקולטה לטכנולוגיות למידה ב-HIT, בוגרת תוכנית "הנבחרות", עוזרת הוראה בקורס המקוון במשא ומתן ומייסדת "מועדון בוגרות תוכנית הנבחרות". הפרוייקט נולד כתוצאה מצפייה בתוכנית התעודה לזכרה של מיכל סלה ולקראת האקתון שהתקיים במטרה לפתח מיזמים שיסייעו במניעת אירועי אלימות.