פורום בוגרים מנהלים

מזה מספר שנים פועלת לצד HIT מכון טכנולוגי חולון, ובשיתוף פעולה מוצלח, אגודת בוגרי המכון, המאגדת בתוכה את כ- 4,000 בוגרי המכון בתחומי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, ניהול טכנולוגיה, עיצוב, מדעי המחשב, הנדסת מכונות ומדעי החברה.
 
במסגרת שיתוף הפעולה הנרחב בין המכון ואגודת הבוגרים הוקם פורום ייחודי משותף, המתכנס מספר פעמים בשנה ופועל להידוק הקשר של המכון עם בוגרים מנהלים מהתעשייה ומהמגזר העסקי.
 
"פורום בוגרים מנהלים" הוקם מתוך מטרה משותפת של המכון ואגודת הבוגרים לפעול לחיזוק הקשר עם בוגרי המכון ומתוך אמונה משותפת של השניים כי על האקדמיה והתעשייה לשקוד יחד, לתרום ולפתח את תעשיות העילית של ישראל ולעודד לימודים טכנולוגיים.
 
הפורום משמש במה מרכזית לקידום שיתוף פעולה בתחומים: מחקר ופיתוח, ייעוץ של מומחים מקרב אנשי סגל המכון, הכוונת מהנדסים בוגרי המכון לתעשיות הרלוונטיות, ימי עיון וכנסים להעשרה ועדכון דו-סטרי של הידע הנצבר במכון ובתעשייה, פיתוח תכניות לימוד חדשניות, שולחנות עסקיים, הכשרת מהנדסים בידע עיוני ומעשי ועוד.
 
במסגרת "פורום בוגרים-מנהלים" התארחו בכירים מהתעשייה והכלכלה הישראלית, שהרצו בפני הבוגרים ושיתפו מניסיונם בתחומי הניהול, הפיתוח והיזמות.
 
לרשימה של אירועים שהתקיימו במסגרת הפורום לחץ כאן >>>