פעילויות ארגון הבוגרים

קריאת מעבדה ע"ש צבי הלר ז"ל בוגר המחזור הראשון

 

מעבדת פרוייקטי גמר של הפקולטה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה נקראה ע"ש צבי הלר ז"ל,  בוגר מחזור א' במגמת הנדסת חשמל ואלקטרוניקה אשר נפל במלחמת יום הכיפורים. אירוע ההנצחה במעבדה נערך  מיד לאחר טקס יום הזיכרון בו סיפרו אלמנתו, חנה הלר ואחותו, אראלה דנמרק, על צבי, על תחנות חייו ומורשתו.

 

עוד>>

 
אפריל 2021  

 
אלבום חגיגי לציון 50 שנה למחזור שהחל לימודיו ב 1969

 

כך היינו: אלבום חגיגי מתעד את סיפורו של המחזור הראשון אשר החל את לימודיו בשנת 1969 וסיים בשנת 1973 עם תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
 

עוד>>

 
פברואר 2020  

 
מפגש בוגרים חגיגי בסימן 50 שנה למכון
 
התרגשות רבה נרשמה כאשר 33 מבוגרי המחזור הראשון של המכון הטכנולוגי התכנסו למפגש חגיגי, לרגל אירועי היובל למכון, בחסות נשיא המכון פרופ' אדוארד יעקובוב.
 
 
24.10.2019  

 


 
בוגרי מחזור א' של המכון הטכנולוגי נפגשו לפגישת מחזור מרגשת
 
הם התחילו ללמוד בשנת 1972 במחזור הראשון של מה שהיה אז "החוג לחינוך טכנולוגי" בחסות אוניברסיטת תל אביב. בשנת 1976 הם קיבלו תואר ראשון והמשיכו איש איש בדרכו. אתמול הם נפגשו במכון. חלקם לראשונה לאחר 43 שנה. פגישה מרגשת מאוד.

עוד>>
  20.6.2019

 

 פתיחת שנה עם הגרעין היזמי של ארגון בוגרי המכון

 

המפגש השני של הגרעין היזמי של ארגון הבוגרים התקיים במכון. 

הגרעין היזמי של ארגון הבוגרים הינו גוף חדש המתהווה במכון במטרה לפתח גרעין חזק לשימור הקשר בין המכון לבין הבוגרים וכן בין הבוגרים לבין עצמם (Networking), וכן במטרה לטפח את הבוגרים כשגרירים אותנטיים וטבעיים של המכון תוך מתן פלטפורמות וליווי להמשך ההתפתחות המקצועית, האקדמית, האישית והחברתית של הבוגרים.

 

עוד>>

  6.11.2018

"מה יגלו לנו הכוכבים" – מפגש סטודנטים ובוגרים ייחודי התקיים במכון
 

מפגש ראשון מסוגו התקיים בין בוגרי המכון המשמשים בתפקידים בולטים בחברות ובארגונים מובילים בהיי טק הישראלי, לבין סטודנטים מהפקולטות השונות הנמצאים לקראת סיום לימודיהם.
עוד>>

  1.08.2018

הגרעין היזמי של ארגון בוגרי HIT הושק באירוע חגיגי

 

בערב החגיגי, השתתפו כ- 70 בוגרות ובוגרי תואר ראשון ותואר שני  מתקופות שונות ומהפקולטות השונות במכון, אשר הגיעו למפגש הראשון.


עוד>>

  8.06.2018

כנס בוגרים
מפגש בוגרים, הפקולטה לניהול טכנולוגיה

ביום חמישי התקיים כנס בוגרי ניהול טכנולוגיה במכון הטכנולוגי חולון.
משתתפי הכנס כללו חברי סגל ובוגרים מכל השנים וסטודנטים שנה ג' וד' במכון.
31.08.2012