מבט כולל

היזמות האקדמית מתמקדת בהשבחת הערך של המכון הטכנולוגי חולון – HIT באמצעות פעולות ארגוניות של יצירה, חידוש וחדשנות על ידי חברי הסגל והסטודנטים.
 
פעילויות אלו הן תוצאה של ממשק יעיל ואפקטיבי שמתקיים בין מספר רב של גורמים ובעלי עניין במכון הטכנולוגי ומחוצה לו. בין השותפים לתהליכי היזמות נמצאים חברי הסגל האקדמי, חברי הסגל המנהלי, הסטודנטים, מוסדות אקדמיים בארץ ובחו"ל, חברות תעשייתיות, מוסדות ממשלה, ארגונים חברתיים ועוד.
 
היזמות האקדמית מניעה תהליכים לבניית שותפויות המעניקות ערך מוסף לכל אחד מהשותפים ולהשגת יעדים מחקריים ייחודיים ומשמעותיים. היא תומכת בכל תהליכי המנהל והניהול הנדרשים להבטחת ההצלחה של המיזמים והמחקרים.
 
הפרויקטים של היזמות האקדמית מאפשרים לחברי סגל ולסטודנטים לשתף פעולה עם התעשייה ולפתח מיזמים משותפים, המהווים את הבסיס להצלחה עסקית ומספקים את התשתית לקיום מפגשים וכנסים בתחומי עניין הנמצאים בקדמת הטכנולוגיה, לפיתוח מיזימים משותפים, ולקידום פרויקטים להשקעה.
 
באמצעות היזמות האקדמית מקדם המכון הטכנולוגי, כמוסד אקדמי, פעולות של פיתוח טכנולוגי, פיתוח חברתי וחדשנות יישומית ותעשייתית אשר עונה על צרכי הסביבה והחברה.
 
היזמות האקדמית תורמת למחקר ופיתוח מתקדם ולמסחור טכנולוגי של רעיונות ושיטות הנמצאים בליבת הפעילות של המכון. המכון הטכנולוגי חולון ממנף את ההתפתחות הטכנולוגית, החברתית, היישומית והחדשנות התעשייתית למימוש צרכי התעשייה והחברה כאחד.
 

ד"ר ורד הולצמן, דקאן יזמות אקדמית
ישיר: 03-5026578 veredhz@hit.ac.il
רכזת יזמות אקדמית נעמי יור 03-5026669 naomiy@hit.ac.il
מנהלת פרויקט טמפוס סיוון שמידט 03-5026561 sivans@hit.ac.il
מנהלת פרויקטים עסקיים מיטל ולד 03-5026563 meitalv@hit.ac.il
מנהלת פרויקטים יזמות אקדמית קרין סצמסקי 03-5026669 karins@hit.ac.il