עוד בפרק זה:

כנסים אקדמים

"כנס התחבורה החשמלית והנעה בגז" שהתקיים במכון הטכנולוגי עסק בשינוי התחבורה הציבורית בישראל המתקיימת כיום על דיזל. מעבר לאוטובוסים חשמליים והיברידים יאפשר ירידה בצריכת הדיזל, הוצאות התדלוק ויביאו לירידה משמעותית בזיהום האויר.
ביום חמישי 1.11.2012 התקיים יום עיון בנושא "הקמה וניהול של פרוייקט סטארט-אפ". בוא לקרוא טיפים להקמת סטארט-אפ.
HIT המכון הטכנולוגי חולון מזמין את החוקרים ואנשי הסגל לקחת חלק באירוע ראשון בסדרת אירועי החדשנות בתחום תחליפי הדלקים לתחבורה. האירוע יתקיים ב- 15/11/2012 בין השעות 15:30-17:00, בניין 3, אולם כנסים.
בכנס ישתתפו יצרנים מחו"ל , הצרכנים המקומיים , התעשייה המקומית ונציגי הממשלה על מנת לחשוף ולבחון אפשרויות להטמעה ושילוב של טכנולוגיות אלו בארץ תוך יצירת שיתופי פעולה עם התעשייה המקומית.
בכנס "הדלק של המחר" הוצגו החידושים אקדמיים עדכניים, לצד ראייה טכנו-כלכלית. כל פאנל בכנס הושתת על הרצאת מומחה בתחום ושיתוף קהל המשתתפים ביצירת שיח משמעי רב-מימדי, לקידום המחקר והפיתוח בישראל. הכנס עסק, בין השאר, בנושאים הבאים: דלקים ביולוגים, דלקים סינתטיים, מהפיכת הרכב החשמלי וגז טבעי.
טמפוס היא התכנית החדשה של האיחוד האירופי לתמיכה במודרניזציה של ההשכלה הגבוהה ולהגברת שיתוף הפעולה בין מדינות האיחוד האירופי והמדינות השותפות. התכנית מממנת פרויקטים שמטרתם קידום רפורמות במערכת ההשכלה הגבוהה.