חדשות והודעות

אפליקציה חדשה שפיתחו סטודנטים במדעי המחשב עלתה לחנויות האפליקציות

 

ניר אברהם וליאון לוי, סטודנטים בשנה שלישית במדעי המחשב פיתחו במהלך השנה האחרונה פלטפורמה לנסיעות שיתופיות בשם EazyRide.  

 

פלטפורמה לנסיעות שיתופיות בשם EazyRide

 

הקונספט נוצר במסגרת קורס "מרעיון לייזום" של ד"ר דן גאנג שאחריו עמלו התלמידים ופיתחו את האפליקציה במהלך הקיץ. הם השלימו את היישום ובדיקות השימושיות שלו כחלק מפרויקט במכון בהנחייתה של ד"ר נאווה שקד.

 

מהו השרות?

מדובר ביישום Car Pool נסיעות שיתופיות המשרת ומקשר בין נהגים לנוסעים הלומדים במכון הטכנולוגי בלבד. הנוסעים מרוויחים מהשימוש באפליקציה נסיעה ברכב פרטי למכון, אשר חוסכת להם שימוש בתחבורה ציבורית ומקצרת להם את זמני ההגעה למכון ואת זמני החזרה ממנו הביתה.

הנהגים מרוויחים מהשימוש באפליקציה בכך שהם מתחלקים בעלויות הדלק עם הנוסעים ברכבם.

 

 

הדגש בשירות זה הוא המאפיין הייחודי שלו העוסק באימות המשתמשים בו. האפליקציה יודעת לאמת מי סטודנט אשר לומד במכון ורשאי להשתמש באפליקציה ולכן היישום בטוח ומוגן  יותר.

האימות הזה ממומש באופן שבו לכל סטודנט הלומד במכון יש כתובת מייל שהוא מקבל כאשר הוא נרשם ללימודיו. ולאחר תהליך הרישום לשירות EazyRide הסטודנט מקבל לתיבת המייל שלו לינק אימות מהאפליקציה. ברגע שהוא מאשר את זהותו על ידי כניסה ללינק חשבונו נהפך לפעיל.

 

ד"ר דן גאנג: איזי רייד, ככל שהתקדם הקורס, לבש צורה, קהל המטרה התמקד על הסטודנטים והצרכים הייחודיים שלו , אותרה ההזדמנות ייחודית, נקבעה פונקציונליות מינימאלית של מוצר שנותן ערך עיקרי לקהל המטרה, והוצע תכנון מוצר באופן ויזואלי על ידי כלי לעיצוב מוקאפ. אז יכולנו כולם לחוש שמשהו קורה כאן.  כל אילו נעשו בתהליך למידה מלא חדוות יצירתיות והתפתחות אישית ורצון ללמוד

 

ד"ר נאווה שקד :הפרויקט הגיע להנחייתי בשלב מתקדם של הפיתוח ויצאנו לשלב של בדיקות שימושיות ותיקוף המוצר מבחינה שיווקית, ליגאלית והפיכתו למוצר של ממש.

ביצענו קבוצות מיקוד, בדקנו חווית משתמש וחיזקנו את התשתית המחישובית שתהיה זמינה למשתמשים בצורה אמינה. אנו יוצאים לדרך מתוך אמונה שלפרויקט יש ערך חברתי בקהילה הפנימית שלנו במכון הטכנולוגי. יישומים שיתופיים מתרבים היום ומוכיחים כי אנשים רוצים לשתף פעולה ביניהם ולהקל את האתגרים הפשוטים ביותר כמו נסיעה ללימודים. אנו תקווה שאנשים יצביעו אמון, ירשמו לשרות וישתתפו בפרויקט ייחודי זה.

 

אז זהו, עכשיו זה ביידים שלכם, האפליקציה תומכת במערכות הפעלה Android ו- iOS וזמינה בחנויות הרשת היכנסו הורידו והרשמו ותהנו...   בחנות של google    |   בחנות של appel

 

נשמח לשמוע חוות דעת והתרשמותם כמו גם הצעות לשיפור דרך דף הפייסבוק הפעיל או במייל : levylion@gmail.com  nir905@gmail.com

 

 

פורסם: 20.2.18