יריד תעסוקה 2011

סטרטיגו

משנת 2005 אנו מציעים ללקוחותינו מגוון של התמחויות הכוללות: תכנון, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט דינאמיים, מיני אתרים, אקסטרנט/אינטראנט, עיצוב לפייסבוק ורשתות מדיה חברתית, בניית תדמית גראפית, עיצוב גרפי, עיצוב אריזות, עיצוב והקמת תערוכות וביתנים ועוד. צוות סטרטיגו מנוהל ע"י אדוארדו מיטלמן, בעל נסיון רב בעבודה מול חברות מובילות בארץ ובעולם. צוות סטרטיגו מורכב ממנהלי פרוייקטים ומעצבים אינטראקטיביים וגרפיים מנוסים, בוגרי המכון הטכנולוגי, שנקר ובצלאל.

 

בשנים האחרונות הייתי סטרטיגו מעורבת בפרוייקטים מובילים בתחום התדמית והאינטראקטיב, ביניהם:

- מיתוג התאחדות הכדורגל בישראל

- עיצוב אתר תדמית של בנק לאומי

- עיצוב אתר תדמית לחברה הבינלאומית TinyLove

- עיצוב פרויקטי אינטראקטיב מול משרדי מיתוג מובילים בארץ

 

עיצוב מעורר בנו השראה. ההשראה היא רבת פנים והיא המזינה אותנו, אנשי הקריאטיב בסטרטיגו, באמצעי ביטוי חזותיים וטכנולוגיים. אנו מגבשים את התפיסה היצירתית שלנו מתוך התבוננות בעולם הסובב אותנו – מתוך ספיגת דימויים, תחושות, צבעים, תובנות, כמו גם רשמים שונים. 

אנו מאמינים בכוח השפעתו של העיצוב ובשילוב רב העוצמה של אסטרטגיה + עיצוב + טכנולוגיה. השלב הראשוני בתהליך הוא המחשה חזותית, בעזרת אינטואיציה וכישרון. התוצאה המתקבלת היא זהות מותגית, עקבית ומרשימה, הנמדדת בתשואה משמעותית על ההשקעה של הלקוח.

אנו מציעים פיתרון מושלם ללקוחותינו הכולל מיתוג חזותי, תכנון ועיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב גרפי, פתרונות טכנולוגיים ועיצוב לביתני תערוכה. 

אסטרטגיה וטכנולוגיה הם הכוח המניע את הצוות שלנו להפוך שלל רעיונות לפתרונות, ובכך להביא לידי יישום את כל הפרמטרים שהציב בפנינו הלקוח.

פרטי קשר:

www.stratigo.com

 

Facebook  

http://tinyurl.com/6egga7f

 

Email

info@stratigo.com