יריד תעסוקה 2011

ברזילי מעצבים בע"מ

ברזילי מעצבים הוקמה בשנת 2000 על ידי מירב אוליבה-ברזילי, כסטודיו בוטיק לעיצוב ביתנים לתערוכות ברחבי העולם עם דגש על איכות עיצוב וביצוע. הקו המנחה אותנו הוא הקפדה על קריאטיביות בלתי מתפשרת לצד הקשבה ללקוח, הבנת צרכיו, התדמית שלו ועבודה בתוך מסגרות תקציביות ולוחות זמנים. שילוב זה, הנראה על פניו כבלתי אפשרי, הוא אשר מעניק לעבודותינו את הלוק השונה בענף.
 
הצוות המרכיב את ברזילי מעצבים מגיע מארבע קצוות הגלובוס ומדבר 7 שפות שונות .אנו מרבים להסתובב בעולם בתערוכות שונות ולא מפסיקים לשאוב רעיונות ולספוג טעמים חדשים מכל מקום אפשרי. בנוסף, יצרנו קשרים מיוחדים עם מיטב אנשי המקצוע במגוון ענפים בארץ ובעולם בכדי לייעל את העבודה שלנו ולהתחייב לאיכות ביצוע וגימור מושלמים .כל זאת ועוד הופכים את הביתנים שלנו לפסיפס מרהיב של יצירתיות שימושית, העושה את העבודה בכל מקום בו היא מוצגת.
 
לברזילי מעצבים סניף מייצג בהונגריה המגבה ומבצע את מירב הפרוייקטים בעולם. כמו כן לחברה קשרים עסקיים חזקים וענפים עם קבלני תערוכות, מהנדסים, ספקים ואירגונים בכל העולם. החברה מספקת שרותים לחברות בינלאומיות המציגות בתערוכות בחו"ל.
 
 
בין לקוחותינו:
Syneron medical, Candela Lasers, Alcoa, Gazprom, SanDisk, SodaStream, Albaad, Betradar, Ascom, Filorga, IBSA, SwissDentaCare, Airties, Orca, Viaccess, N-trig, RR Sat, Sea of life and more.
 
ברזילי מעצבים בחיפוש מתמיד אחר מעצבים מוכשרים כשד, בעלי מוטיבציה בלתי נלאית להצליח, כאלה שטוב להם בחברת אנשים אחרים ומסוגלים לעבוד בצוות, דוברי אנגלית מצויינים.
 
 
Last but not least, that thing about being a good communicator and having a smile at the ready.
 
להפניית קו"ח נא לפנות :
טלפון: 08-9201660
פקס: 08-9281364