פעילות 2010

ברזילי מעצבים בע"מ

ברזילי מעצבים הוקמה בשנת 2000 על ידי מירב אוליבה-ברזילי, כסטודיו בוטיק לעיצוב ביתנים לתערוכות ברחבי העולם. הקו המנחה אותנו הוא הקפדה על קריאטיביות בלתי מתפשרת לצד הקשבה ללקוח, הבנת צרכיו, התדמית שלו ועבודה בתוך מסגרות תקציביות ולוחות זמנים. שילוב זה, הנראה על פניו כבלתי אפשרי, הוא אשר מעניק לעבודותינו את הלוק השונה בענף.

 

הצוות המרכיב את ברזילי מעצבים מגיע מארבע קצוות הגלובוס ומדבר 5 שפות שונות .אנו מרבים להסתובב בעולם בתערוכות שונות ולא מפסיקים לשאוב רעיונות ולספוג טעמים חדשים מכל מקום אפשרי. בנוסף, יצרנו קשרים מיוחדים עם מיטב אנשי המקצוע במגוון ענפים בארץ ובעולם בכדי לייעל את העבודה שלנו ולהתחייב לאיכות ביצוע וגימור מושלמים .כל זאת ועוד הופכים את הביתנים שלנו לפסיפס מרהיב של יצירתיות שימושית, העושה את העבודה בכל מקום בו היא מוצגת.

 

לברזילי מעצבים סניף מייצג בהונגריה המגבה ומבצע את מירב הפרוייקטים בעולם. כמו כן לחברה קשרים עסקיים חזקים וענפים עם קבלני תערוכות, מהנדסים, ספקים ואירגונים בכל העולם. החברה מספקת שרותים לחברות ישראליות המשתתפות בתערוכות בחו"ל ואף מייצגת חברות וגופים בינלאומיים שאינם ישראלים.

 

 

בין לקוחותינו:
 Gottex , syneron , sea of life , SanDisk , Gazprom , BMBF (federal ministry of education and research - Germany) , Electra , Modu , Carmel Carpets, N-trig Israel export institute, yes to carrots , stepac ,surecomp, and more…

 

אנו מחפשים מעצבים מוכשרים בעלי מעוף וקריאטיביים לשורות החברה.

להפניית קו"ח נא לפנות :

 Michal@barzilaidesign.com

טלפון: 08-9201660

פקס: 08-9281364